Veronika Khek Kubařová má postavičku jako lusk. Proč ji více neukazuje?

Herečka Veronika Khek Kubařová sice nepatří mezi hvězdy, které by se na sociálních sítích pravidelně odhalovaly, přesto jednou za čas udělá výjimku. Však se taky nemá za co stydět! Štíhlé tělo v kombinaci se šibalským úsměvem je jako jiskra před zažehnutím požáru. Její dokonalou postavu oceňují nejen fanoušci, ale i herečtí kolegové.


Sympatická hvězda romantických filmových komedií si udržuje krásnou postavu již od dob, kdy účinkovala v taneční soutěži StarDance, ve které dokonce zvítězila. Nemá potřebu sdílet necudné fotografie, aby upoutala pozornost široké veřejnosti ve snaze nasbírat laiky a falešná uznání.

Na jejím Instagramu je polonahých fotek sice jako šafránu, sem tam se však rozhodne popustit uzdu a odváže se. Jedna z takových chvilek nastala během letní dovolené. Mořské podnebí a příjemná atmosféra udělaly své a Veronika vesele skotačila na pobřeží, kde se nechala zachytit v sexy pózách. S tím, jakou má figuru, by ji mohla bez uzardění ukazovat pořád. Nejednoho fanouška, ale i kolegy sdíleným snímkem potěšila. Během chvilky se v sekci komentářů sešlo nespočet obdivných pochval.

„Nádherná,“ napsala tehdy pod fotku herečka Tereza Kostková, se kterou si zahrála sestry v komedii Ženy v běhu. Pozadu nezůstala ani Hana Vagnerová, která ji zahltila několika srdíčky.

Na své figuře pravidelně pracuje, a cvičení shledává jako nápomocné tělu i mysli. „Myslím, že je potřeba na sebe myslet. Mít dobrou imunitu a připravené tělo,“ řekla tehdy Veronika webu Super.

„Ne že bych se vyloženě snažila, ale chci dobře jíst. Tím, že večer nehraju divadlo, jsem se naučila nejíst večer, což vidím jako zásadní věc i pro to tělo a formu. Jím věci, na které mám chuť, ale jím střídmě. A to, myslím, pomáhá jak imunitě, tak mému tělu,“ dodala.

Doufejme, že se herečka do budoucna více odváže a předvede nám svoji postavička mnohem častěji.

Zdroje: Super.cz, Expres.cz, Instagram