Berenika Kohoutová (33) je znovu těhotná. A taky představila novou píseň

Ano, tyto dvě věci spolu kupodivu souvisí. Herečka Berenika Kohoutová, která je aktuálně k vidění v seriálu televize Nova Jedna rodina, včera představila svůj nový videoklip k písni s názvem Hot or Not (Sexy nebo Ne). Berenika se totiž kromě hraní věnuje také zpěvu. Možná si ještě vzpomenete na její song Dělám stojky z roku 2019.

Píseň byla součástí jejího jediného alba Holka roku. Jestli Berenika vydá i další album se zatím neví. Co se ale ví „natuty“ je to, že Berenika je podruhé těhotná. Svoje bříško odhalila ve videoklipu k nové písni, na který se můžete podívat zde. Musíme říct, že text je úžasný. Je vtipný, je ze života a má to hlavu a patu.

„Když jsem psala text k Hot or Not, záměrně jsem chtěla jít až na dřeň a poukázat na téma, které se mě dotýká – dokonalost versus nedokonalost. Často se na sítích chlubíme skvělým a bezproblémovým životem, ale realita bývá jiná,“ cituje hereččina slova zpravodaj iDnes. V klipu tak ukazuje, jak je nedokonalá, zároveň ale i svoji krásu. „Písní Hot or Not jsem chtěla dodat sebevědomí ženám a i sobě. Že je v pořádku procházet si různými fázemi a nenechat se nikým hodnotit. Ve videoklipu jsem šla už úplně s kůží na trh.“

A to doslova. Berenika ještě před oficiálním vydáním na platformě YouTube sdílela krátkou ochutnávku z klipu na svém Instagramu. V té se ve spodním prádle nakrucuje v záři reflektoru a hladí si svoje kulatící se bříško. Z toho máme opravdu velkou radost. Časopis Blesk však už něco tušil před týdnem, kdy vyšel článek o tom, proč měla Berenika na sobě v teplém počasí teplý svetr. Před tělo si prý také dávala svou oblíbenou kabelku, což už něco naznačovalo. Znovu se potvrdilo, že novináři už na takové věci mají oči a čuch.

A co se stane s její postavou v seriálu Jedna rodina? To je otázka, která teď asi trápí její fanoušky. Berenika doufá, že se svou postavu Noriky ještě nějakou chvíli pobude, jak píše web televize Nova. Břicho se snaží maskovat, ale přiznala, že už to začíná být obtížné.

Zdroje: Instagram, Blesk, TN.cz, iDnes