Soukup hází Agátě další klacek pod nohy: Nemůže vzít Rozárku k moři. Nevím, co mám dělat, zoufá si

Už to vypadalo, že se všechno obrátí k lepšímu. Že po té, co Agáta, ač nerada, podepsala Soukupovi dohodu ohledně společné dcery Rozárky, se jejich rozbouřené vztahy uklidní. Jenže zdá se, že opak je pravdou. Tomu napovídají i fotky z webu Extra, jehož fotograf zachytil Agátu a Jaromíra při hádce během předávání Rozárky.

Tu doprovázela ostrá gesta, z nichž jedno si vysloužil i Agátin manžel Mirek Dopita. No a včera se Agáta na svém Instagramu svým sledujícím svěřila, že válka zkrátka ještě neskončila. „Holčičky, mám pro vás dneska takovou radu dne: Nepořizujte si děti s úplnýma… Já nevím, jak to slušně nazvat,“ říká Agáta v úvodu a nám je hned jasné, o kom je řeč. „Tady otec Rozárky mi vyká, říká mi paní Dopitová. Po tom, co já jsem mu podepsala dohodu, chci teďka vzít děti k moři, v čase, kdy jsme v dohodě domluvený, že jsou u mě, tak otec píše, že nemůžu. Že tam zavolá policajty a že mi bude chtít Rózu na letišti vytrhnout z ruky. A když na to v podstatě nemá právo, tak asi přijede na letiště a zruší dohodu,“ vypráví zoufalá matka tří dětí.

Všechny se na dovolenou u moře moc těší. Agáta se nedovolá ani žádné pořádné rady. Má prý zkusit odletět, protože je tak s otcem dítěte domluvená a otec se přece nebude chovat tímhle způsobem. To jste ale asi ještě nepoznali mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, milí rádci. „Holky, je to strašný, je to strašný, je to strašný. Já vůbec nevím, co mám dělat. Je mi z toho všeho tak strašně smutno. Nejhorší je, že Rozárka si to bude jako velká číst, tak já doufám, že, Jaromíre, máš nějaké svědomí,“ vyzývá ho Agáta a vůbec se nebojí říct to veřejně. „Protože si s tebou nevím rady. A nejsem Dopitová, jsem Hanychová,“ uzavírá Agáta své vyjádření a dodává, že je smutným faktem to, že Soukupa nejvíc zajímá, jak se má Dopita.

Agátě se dostala velká vlna podpory od jejích sledujících a fanynek, z velké části zřejmě žen, které se nachází v podobné nebo stejné situaci. Agáta za všechny reakce poděkovala v dalším videu. Požádala je ale, aby jí už nic dalšího nepsaly, protože jí to stejně nepomůže změnit člověka. I přes všechnu svou snahu, aby se už nemusela s nikým hádat, jí stejně ten člověk hází klacky pod nohy. „Prostě mi to hlava nebere,“ poklepala si Agáta na čelo a šla si hrát s dcerkami.

Zdroje: Instagram, Extra, redakce