Žhavá Sandra Nováková: Nafotila sexy snímky pro Playboy a splnila tak sen svému muži

Tak schválně! Kdo by oblíbené a krásné herečce Sandře Nováková hádal 42 let. Právě tak vysoké narozeniny před pár dny, 15. dubna, oslavila. Bezpochyby dostala skvělé dárky od svých blízkých. Dárek však nadělila spíš ona, a to svému manželovi Vojtěchu Moravcovi, a také ostatním mužům.

Sandra se totiž svlékla pro pánský časopis Playboy. Její sexy snímek se dostal rovnou na titulní stranu a včera květnové číslo se Sandrou vyšlo. Pár dní před vydáním o jejím focení informoval přímo časopis na svém Instagramu, včera se fotkou na titulce pochlubila i sama Sandra.

„Když mi z Playboy zavolali s nabídkou nafotit titulku, můj muž mi řekl: “Podívej se do občanky, máš na to posledních 14 dnů!” Tak jsem to stihla,“ okomentovala herečka svůj úspěch a poděkovala stylistům a fotografce za úžasnou spolupráci. Sandřiny fanoušci šli z fotek do kolen. „Krásný, nepřehnaný. Moc Vám to sekne,“ chválí Sandru sledující Jana. „No do p*dele,“ vyjádřila se zase sledující Simona a přidala několik emotikon ohně. Je totiž pravda, že Sandra je na této fotce opravdu žhavá.

Její manžel Vojtěch může být právem pyšný na to, jakou ženu má doma, navíc matku svého osmiletého syna Mikuláše. Režisér včera navečer zavtipkoval na svém Instagramu u fotky Sandry, která drží v ruce poštovní lístek s pořadovým číslem E55. „Moje žena dnes vyšla na titulce Playboye. Co nám pošta chce naznačit tímhle pořadovým číslem, to nevíme,“ napsal Vojtěch. Jeden ze sledujících ho v komentářích ujišťoval, že se rozhodně nejedná o povolávací rozkaz.

Sandra stihla ještě před samotným focením udělat rozhovor pro web Extra, jehož redakci zajímalo, jak její manžel reagoval na to, když na nabídku časopisu kývla. „Manžel si přeje mít doma dívku z Playboye, tak mu ten sen ráda splním,“ odpověděla herečka. Na to se nedá říct nic jiného než – gratulujeme. Oběma. A nezávidíme. Možná trochu ano.

Zdroje: Instagram, Extra