Veronika Arichteva přiznala neshody v 3v1: „Je to normální, jsme tři ženský,“ říká

Veronika Arichteva společně s Nikol Leitgeb a Martinou Pártlovou tvoří slavné trio 3v1. Fanoušci je milují za upřímnost a smysl pro humor. A přestože je pojí nerozlučné přátelství, někdy se mezi vloudí mráček a natvrdo se pohádají. Arichteva promluvila o tom, jak hádky mezi nimi probíhají.

Trojice kamarádek patří mezi úspěšné ženy, které se s ničím nepářou a mnohdy jsou pro jiné inspirací. Veronika Arichteva poslední týdny září v seriálu O mě se neboj, který režíruje její manžel. Po porodu syna Luka se však nejvíce angažovala na Instagramu, kde má velkou základnu fanoušků.

Stejně oblíbený je instagramový účet 3v1, který s kamarádkami vede. Jak uvádí web Stars24, původně „holky“ začínaly na YouTube, kde natáčely vtipná videa. Svůj byznys nakonec rozšířily do více oblastí a fanynky nyní radostně očekávají, s čím zase přijdou. Snad nejoblíbenější je vlastní kolekce oblečení, kterou neustále rozšiřují o nové kousky.

Vedle zábavných věcí tak často řeší pracovní záležitosti, které někdy vedou až k hádkám. Nic není tak růžové, jak se zdá, trojice se dokáže pěkně zhádat! „Ano, hádáme se. Myslím ale, že to je v pořádku. Já vždycky říkám, že když se někdo hádá nebo má nějaké nedorozumění a něco si potřebuje vyříkat, je to i z toho důvodu, že mu na tom druhém člověku záleží. Hlavně si myslím, že to je absolutně normální, protože jsme prostě tři ženský,“ svěřila se Arichteva časopisu Sedmička.

Věří však, že jejich přátelství nic zničit nemůže. Nakonec, ony ty neshody je možná ještě více sbližují. „Občas je tam neshoda a občas se pohádáme, ale vlastně je skvělý, že i přes to všechno a přes to, že spolu máme firmu, jsme pořád přítelkyně. Pořád stejně velké, možná i větší, než jsme byly na začátku,“ dodala.

Momentálně je nepojí pouze společné podnikání, ale rovněž mateřství. Jejich děti spolu tráví hodně často a kamarádky tak utužují vztahy i pro další generaci.

Zdroje: Sedmička, Stars24, Instagram