Pepa Vojtek v sobě rockera nezapře: Má za sebou tři manželství a strach z dalšího rozvodu!

Zpěvák Josef Vojtek si užíval všeho, co k životu rockera patří. Chvíli se zdálo, že ženy, alkohol, bujaré večírky a skandály jsou pro něj minulostí, ale opak byl pravdou. Zatímco jiní muzikanti byli v průběhu let zkroceni a napravení, v případě Pepy Vojtka ze skupiny Kabát tomu tak nebylo, jak jsme psali. Král večírků se třikrát oženil, ale i tak se obává dalšího rozvodu.


Muzikantova první osudová žena se jmenovala Jindřiška a porodila Vojtkovi syna Josefa. Po rozpadu manželství udržoval různé aférky, dokud nepotkal Sabinu Laurinovou, do které se tehdy bláznivě zamiloval, píše Sedmička. Něžná blondýnka mu porodila dceru Valentinu, a nakonec ho kvůli jeho výstupům a alkoholovým mejdanům opustila.

Chvíli byl zpěvák sám a užíval si svobodného života. Pak ale potkal brunetku Libušku, bývalou manželku Daniela Hůlky. Tu si nakonec vzal za ženu, a ona mu následně porodila syna Matyáše. Zpěvákovo manželství však ztroskotalo i poté, co se měl seznámit s nejlepší kamarádkou své ženy, Jovankou. Opustil Libušku a oženil se s ní. Bývalá tanečnice mu porodila syny Adama a Alberta, píše deník Blesk.

A byla to právě Jovanka, kdo působil jako osoba, s níž se zpěvák natrvalo usadil. V roce 2019 se však šuškalo, že se kvůli jeho další aféře blíží rozvod. Zpěvačka to sice popřela a k rozvodu nakonec nedošlo, protože Jovanka měla vzít svého muže na milost. Jejich manželství trvá již 12 let, ale i přesto Pepa Vojtek přiznává, že má strach z dalšího rozvodu.

Zdroje: Sedmička, Blesk