Pavlína Pořízková slaví 58. narozeniny. Svůj den obohatila pikantní fotografií, kde na oblečení nezbylo místo

Supermodelka a rodačka z Čech, Pavlína Pořízková, na velikonoční pondělí završila oslavu svých 58. narozenin úchvatnou nahou fotografií, na které se usmívá, ležící posteli, kde kolem sebe hýří svými přírodními šedými kadeřemi. Jak jsme zvyklí na oblečení nezbylo místo.


,,Svůj 58. rok začínám jen se sluncem a úsměvem,“ začala těmito slovy svůj příspěvek na Instagramu. ,,A nadějí, že to nejlepší teprve přijde, a ničím jiným než vděčností za všechno, co mě přivedlo až sem, do přítomnosti,“ dodala dále.

Pavlína ke svému příspěvku provokativně přidala i mnoho drzých hashtagů, jako je #greypride a #betweenjloandbettywhite, z nichž druhý má údajně tajemnější pozadí. Podle svých slov totiž ženy po padesátce často ocitají v takzvané mrtvé zóně poté. Může za to jejich domněnka, že dříve vypadaly báječně.

Pavlína se na veřejnosti zcela otevřeně vyjadřuje ke svému postoji ke stárnutí s grácií a zachovává si osvěžující smysl pro humor a zároveň se snaží být skutečná. Během narozeninových oslav v Maroku sdílela selfie bez make-upu spolu s vtipným popiskem.

,,Moc vám všem děkuji za přání k narozeninám! I když jsem dvacet hodin svého narozeninového dne strávila cestováním, stálo to za to,“ uzavřela svůj příspěvek a poděkovala tak fanouškům za jejich dlouholetou přízeň a podporu.

Je tedy vidět, že Pavlína Pořízková se i na prahu šedesátky rozhodně za svou postavu stydět nemusí a je zcela jasné, že se v každém muži, při pohledu na její skvostné tělo, musí probouzet opravdu bujná fantazie.

Zdroje: Instagram, Autorský text