Objevuje se stále více náznaků, že Aneta Vignerová prochází těhotenstvím

Milostný trojúhelník Kolečko, Vignerová a Nesvačilová se ubírá znovu novým směrem. Po nečekané svatbě, kterou se minulý týden na svém Instagramu pochlubila samotná Aneta, došlo i k nečekanému rozuzlení. Tajná a rychlá svatba neproběhla jen tak, ale údajně kvůli těhotenství Vignerové.


Potvrdil to zdroj z jejich okolí, který uvedl, že Aneta svůj požehnaný stav dává na sobě čím dál tím více znát. V první řadě začala nosit volné a černé oblečení, právě proto, aby zakryla své rostoucí těhotenské bříško, uvádí portál Expres.

Podle informací navíc Aneta, která je milovnice dobrého vína, odmítá pít alkohol. To potvrdila i redakce webu Expres, která modelku přistihla během dámské jízdy s její sestrou Markétou a informaci potvrdil také deník Aha.

Podobný scénář následoval i druhý den, kdy Aneta na Instagramu sdílela fotku se svou sestrou, která si objednala Cosmopolitan, zatímco Aneta zůstala u obyčejné vody. Stejně tak má na sebe modelka dávat mnohem větší pozor, píše web TN.cz.

Možné těhotenství naznačují i slova, která modelka napsala ke svatební fotce, kterou sdílela na svém Instagramu. ​„Někdy je v životě potřeba udělat nějaký razantní krok. Proč jsme ho s Petrem udělali, je jen naše věc. Byli bychom radši, kdyby naše rozhodnutí zůstalo déle utajeno veřejnosti, protože jsme ho udělali pro nás dva a našeho syna, pro nikoho jiného,“ oznámila těmito slovy minulý týden na svém Instagramu Aneta Vignerová svatbu s Petrem Kolečkem.

Pokud jsou informace pravdivé a potvrdí se, bylo by to už čtvrté Kolečkovo dítě. Dvě předchozí děti má Kolečko s předchozí ženou Gabrielou Kolečkovou.

Zdroje: AhaTN.czExpres