Noidova manželka vyrazila s půlroční dcerkou ven: Modrá kukadla má Anička po tatínkovi!

Letošní rok byl velmi plodný, co se týče novorozených dětí známých tváří. Mezi ně patřil i oblíbený zpěvák a skladatel Václav Noid Bárta, který s manželkou Eliškou přivítal holčičku. Šťastná maminka se nyní pochlubila s půlroční dcerkou, když s ní vyrazila na křest cédéčka. Oči má dcerka rozhodně po tatínkovi!


Rocker Václav Noid Bárta má doma už tři holky! Na veřejnosti se s nimi příliš neukazuje, nicméně jeho žena Eliška Grabcová udělala výjimku. Půlroční Aničku vzala na křest CD oblíbené pěvecké dvojice Karol a Kvído, jak píše Blesk.

Dětmi se akce jen hemžila. Malé Aničce se atmosféra velmi líbila, především postavičky Kvída se nemohla nabažit. Jeho velká kulatá kukadla připomínala ta její, která mají rovněž krásnou modrou barvu. Ta patrně zdědila po svém tatínkovi.

Tanečnice Eliška Noidová, rozená Grabcová, se stala již třetí manželkou Bárty. Jak píše iDnes, krásná letní svatba proběhla v srpnu. Zpěvák svou lásku k tanečnici zpočátku dlouho tajil, nakonec ji však očím veřejnosti ukázal a nyní se chlubí krásnou rodinou.

Zdroje: Blesk.cz, iDnes.cz, Instagram