Matoucí fotka Evy Burešové: Je to ona, nebo Forejt?!

Herečka Eva Burešová (29) je poměrně aktivní na sociálních sítích. Ráda se se svými sledujícími dělí o střípky ze života či ze své práce. I přesto si však střeží soukromí a svého pětiměsíčního syna Tristana Williama zatím neukazuje.

Vždy, když se Tristan objeví na nějaké fotografii, je zachycen především zezadu nebo tak, aby jeho tvář nebyla příliš vidět. Výjimkou nebyl ani nejnovější snímek, který Eva Burešová zveřejnila na svém Instagramu.

Na něm je herečka zachycena, jak leží na zemi, zatímco nad sebou drží malého Tristana Williama. Nebo alespoň to si její fanoušci mysleli. Kvůli malému synkovi je totiž na fotce vidět pouze část postavy, která jej drží, resp. spíše jen její dlouhé vlasy.

Proto si sledující mysleli, že osoba držící Tristana je Burešová. Opak je ale pravdou. Na fotce se ve skutečnosti nachází její partner Přemek Forejt. „To nejsi ty pod Tristánkem? Já myslela, že jo,“ napsala jedna ze sledujících, kterou nejspíše zmátlo označení Forejta u příspěvku.

„Holky, tolik let mě znáte a nevíte, že nejsem blondýna,“ reagovala pobaveně Burešová. „To hrozně zkresluje, ta barva na fotce,“ odpověděla autorka komentáře. Zřejmě však nebyla jediná, koho herečka touto fotkou zmátla. Přidali se totiž i další, kteří svůj omyl potvrdili.

Zdroj: Instagram, redakce