Martina Formanová ukázala skvostné křivky v plavkách. Fanynka v ní vidí bohyni

Vdova po slavném režisérovi Miloši Formanovi se na sociálních sítích pochlubila svou perfektní postavou, kterou má před šedesátkou dokonale vypracovanou. Za zveřejněný snímek sklidila od fanoušků nespočet komplimentů a jak sama dodala, podobných snímků vzniklo mnohem více.


Spisovatelka Martina Formanová na svém Instagramu zveřejnila další pikantní snímek. Zveřejnila momentku, na které zcela bravurně pózuje ve dvojdílných plavkách u moře.

Ze snímku je patrné, že je Martina ve skvělé kondici a má tělo, které by jí mohly závidět i mnohem mladší ženy. „Z mnoha fotek, které mi dnes pořídila moje sestra, tato jasně říká, že píšu televizní seriál,“ napsala na svém Instagramu Martina.

Její příspěvek rázem získal několik lajků nejen od fanoušků, ale také slavných kolegů. Mezi nimi nechyběla například Eva Holubová, Tereza Brodská, Petra Nesvačilová či Michaela Kuklová. I komentáře se pod příspěvkem velmi rychle rozšířily.

„Jste naprostá bohyně, obdivuji Vaši dokonalou postavu,“ napsala jedna ze sledujících. „To je naprostý top, dokazujete, že věk je jenom číslo,“ dodala další. „Martino, jste velmi inspirativní žena, která dokazuje, že se my dámy nemusíme stydět za to, jak vypadáme, jste úžasná,“ dodala další nadšená fanynka.

Jak je tedy vidět, Martina Formanová je ve skvělé formě a nemá se za co stydět. Pro své fanynky je inspirativní ženou, která se přes všechny bolestivé události odrazila ode dna a začala znovu naplno žít i bez svého milovaného. To by ale bylo, aby se s takovým tělem do nikdo znovu nezamiloval. Určitě je už nový vyvolený za dveřmi. Tyto křivky by si nechal líbit nejeden.

Zdroje: Instagram, Autorský text