Legendární Viky Cabadaj šest let po rozvodu: Tají novou lásku!

Když se řekne Jan Antonín Duchoslav, každý si ho spojí s jeho legendární rolí Vickyho Cabadaje ve filmu Sněženky a machři. Ačkoliv se herectví věnuje po většinu života a má za sebou více filmových počinů, navždy zůstane v povědomí díky této postavě. V poslední době však působí především v divadle a filmový svět opustil. Jeho soukromý život nebyl úplně pohádkový. Před šesti lety prošel rozvodem, ale jak se zdá, láska si ho znovu našla.


Duchoslav se stáhnul z veřejného života, ale i z filmového plátna. Rozhodl se působit pouze v divadle, kde mu to vyhovuje nejvíce. „Já už jsem si nechal jenom divadlo,“ potvrdil webu Super začátkem září. Zároveň se ale případné nabídce nebrání. „Neříkám, že bych nepřijal nabídku, kdyby přišla a byla zajímavá, ale už po tom dychtivě nejdu a nehledám nic takového,“ dodal.

Vedle divadla se věnuje poměrně překvapujícím odvětvím. „Dělám si svoje vodní hospodářství, prodávám optimalizace, a kromě rodiny a dětí se věnuju ještě nějaké té politice,“ překvapil herec výčtem aktivit.

Od rozvodu s manželkou, s níž strávil osm let, nebyl na veřejnosti viděn s žádnou jinou ženou. V srpnu sice vyvedl ven půvabnou blondýnku, tu však označil za svou kamarádku, jak psal deník Aha!.

Redakce Blesku si ho odchytila k rozhovoru při otevření jednoho salonu krásy. Nakonec prozradil, že je v jeho životě nová žena. „Možná, že nějaká je,“ usmíval se tajuplně. „Ale určitě je ještě strašně předčasný o tom mluvit.“ Sám nakonec přiznal, že vlastně neví, jak to mezi sebou mají. „Nevíme, jestli spolu jsme nebo nejsme,“ zamyslel se, přičemž dodal, že se to tak táhne nejméně rok. „Je to zvláštní a složitý.“

Zdroje: Super.cz, Aha!.cz, TV Blesk