Habera a Peštová: Žijí si po svém, společné chvíle jim jsou vzácné

Pavol Habera a Daniela Peštová patří k nejstabilnějším párům v showbyznysu. Ačkoliv si známý zpěvák prošel pěkně divokým obdobím, zdá se, že po modelčině boku zkrotl tím správným způsobem. Svou image si zachoval, ale již spoustu let oddaně žije se svou láskou, s níž vychoval tři děti.

Pojí je dvacet let společného života, přesto se nikdy nevzali. Několikrát se o svatbě sice spekulovalo, pár však tyto zvěsti vždycky odmítal. „Už jednou jsem vdaná byla a Paľo byl taky ženatý. Až po své první svatbě jsem zjistila, že mi koncept manželství úplně nevyhovuje. Vždycky jsem chtěla být vdaná, protože jsem byla naučená, že to je něco, co se má dělat, určitý životní vzorec. Aniž bych ale poslouchala samu sebe, jestli to mám nebo nemám dělat, a asi mi ten formát nevyhovuje,“ přiznala před časem Peštová tištěnému časopisu Story.

Tento koncept soužití je pro ně od počátku vztahu v naprostém pořádku. Vlastně jim vyhovuje ve všem konat tak trochu netradičně. Když se poprvé setkali, ani jeden z nich netušil, koho má před sebou, což je prý možná jedním z důvodů jejich pevného vztahu. Mohli se tak poznat bez tlaku vědomí. „Možná i to je důvod, proč jsme spolu dodnes. A také to, že každý často cestujeme sám. Ale také je důležité se respektovat, milovat a nevytáčet jeden druhého,“ prozradila modelka podle webu Šarm.

Nejvíce však oceňují, že si je každý schopen žít po svém. „Já s ním snad nikdy nejela na žádný jeho koncert. A on modelingové akce také nevyhledává. Naše práce se neprolínají, jedeme si každý to své,“ přiznala Daniela webu Super. O to víc se pak těší na společné chvíle, které jim jsou vzácné.

Zdroje: Šarm, Super, časopis Story