Filmový Loki, Tom Hiddleston, se stal poprvé otcem: Pohlaví miminka tají

Zdá se, že gratulace pro Toma Hiddlestona a jeho snoubenku Zawe Ashton jsou na místě. Pár přivítal na svět svého prvního potomka, pohlaví však zatím tají. O tajném porodu herečky informoval magazín Us Weekly. Momentálně si prý užívají čas s miminkem a nechtějí být na očích veřejnosti.

„Tom a Zawe milují svou novou roli rodičů a jsou plní radosti,“ řekl ve středu zdroj pro Us Weekly. „Sice moc nespí, ale jsou nadšeni.“

Herečka poprvé oznámila, že je těhotná, v červnu na premiéře Mr. Malcolm’s List v New Yorku. Přestože po jejím boku ve filmu hraje i její partner, nebyl na akci přítomen, a tak se po červeném koberci procházela sólo v šatech až na zem, které ukazovaly její rostoucí bříško.

Zpráva o rozšiřující se rodině páru přišla ve stejný měsíc, kdy Hiddleston potvrdil jejich zasnoubení: „Jsem velmi šťastný,“ řekl tehdy herec pro Los Angeles Times.

Hiddleston byl ohledně svého vztahu s Ashton po dlouhou dobu tajemný. Jelikož si rád udržuje své soukromí, zdržuje se veřejných vyjádření. Jednou se dokonce vyjádřil ve smyslu, že vztah probíhající ve světlech reflektorů potřebuje neustálou snahu na něm pracovat.

Oblíbený herec před lety randil se zpěvačkou Taylor Swift. Jejich vztahu byla však věnována taková pozornost, že se nakonec rozpadl: „Tom se do Zawe opravdu zamiloval. Ale je tak paranoidní kvůli svému soukromému životu od té doby, co randil s Taylor, že vynaložil veškeré úsilí, aby to udržel pod pokličkou,“ řekl zdroj pro Daily Mail, když se jejich románek provalil.

Zdroje: Us Weekly, Los Angeles Times, Daily Mail