Zdeněk Godla promluvil o manželství. Není to pro něj jednoduché. Promluvila i jeho manželka

Co nevidět herec Zdeněk Godla (47), známý především díky roli v seriálu Most!, oslaví se svou manželkou výročí 23 let od svatby. Herec se tak rozpovídal o tom, jaké tajemství stojí za tím, že i po tolika letech mezi nimi je láska.

„Někdy to lehké není,“ řekl pro web ŽivotvČesku. Herec si podle jeho slov naprosto přesně pamatuje, jak jejich svatební den proběhl. A promluvil i o tom, co je ve vztahu důležité proto, aby se dva stále milovali a vztah byl pevný v základech.

„Důležité je, že si rozumíme a respektujeme se. Pamatuji si přesně den, kdy jsme se brali. Byla to sobota, bylo to v Postoloprtech a brali jsme se 29. dubna 2000 a užívám si to, jako by to bylo včera,“ okomentoval Zdeněk Godla pro web ŽivotvČesku recept, jak mít krásný a trvající vztah. Že svou manželku miluje, o tom není pochyb.

Dluhy jejich vztah nezničily

„Být spolu tak dlouho není asi pro nikoho jednoduché, ale u nás to je o tom, že nejsme jen manželé, ale i kamarádi. A říkáme si všechno,“ řekla serveru jeho manželka Jana, která má na vztah stejný pohled jako její partner. Že láska i hory přenáší, je tedy asi pravdivou frází, když spolu jsou i přes velké hercovy dluhy. O těch jsme psali zde.

To, jak moc pro Zdeňka rodina znamená, dokazují i občasné příspěvky na jeho Instagramu, kde se občas pochlubí jedním ze svých tří potomků. I my jsme zde psali o tom, jak herec nechal nahlédnout do své ložnice, ukázal novou postel a rozpovídal se o tom, jak si ji společně se ženou pořádně užijí. Je tedy opravdu vidět, že se oba milují a respektují. A to je to nejdůležitější.

Zdroj: ŽivotvČesku.cz, Instagram-Zděněk Godla, vipwhow.cz, redakce