Hvězda seriálu Most splácí měsíčně přes 40 tisíc. Má plán, jak se milionových dluhů zbavit?

Herec Zdeněk Godla má už dlouhou dobu na krku spoustu dluhů, kterých se nijak zvlášť neplánoval zbavit, ani je platit. Téměř po dvou letech však vymýšlí plán, jak se svých dluhů alespoň částečně zbavit. Dokonce si zřídil 9 živností, píše deník Aha.

Kdyby mu nevyšlo herectví, má v zásobě ještě v zásobě plno živností, mezi které patří třeba poskytování služeb zemědělství, zahradnictví a lesnictví. Kromě toho také pořádání kulturních akcí, poskytování technických služeb a dokončovací stavební práce. Že by měl Zdeněk k herectví ještě i pár bokovek, které mu pomáhají splácet dluhy?

Údajně jsou tyto živnosti z minulých let a nyní už je neprovozuje. Populární romský herec uvedl, že před tím, než dostal nabídku na hraní v seriálu Most a později v Ordinaci v růžové zahradě, vydělával si například tím, že opravoval byty. Podle webu Expres před dvěmi lety dostal podmínku za zneužívání sociálních dávek, navíc má dluhy a jeho měsíční splátka činí ohromných 41 479 korun.

Herec si dluhy nadělal s manželkou Janou, teď toho lituje. V té době měl plat z Ordinace v růžové zahradě údajně téměř ve výši šedesáti tisíc korun, manželka však pobírá pouze invalidní důchod. Po zaplacení všech splátek jim nezbývaly peníze ani na zaplacení nájmu. Zatím to vypadá tak, že si herec bude muset vzít pár seriálových rolí navíc, aby se mu s manželkou vůbec podařilo vyžít.

Zdroj: ahaonline.cz, expres.cz