Vémolova Lela chce lidem z kapes vytáhnout nemalou částku. Osobní setkání za peníze!

Potřebuje vydělat? Influencerka Lela Vémola Ceterová (32) přišla s originálním byznys plánem. Svým fanouškům nabízí osobní setkání, na kterých se jí mohou cokoliv zeptat. Má to však háček – nejprve musí zaplatit.

Manželka MMA bojovníka Karlose Vémoly (38) nelení a snaží se vydělat na svých fanoušcích, jak jen to jde. Na sociální síti Instagram influencerku sleduje 360 ​​tisíc fanoušků a určitě se najdou tací, kteří mají zájem i o osobní setkání se svým idolem.

Dvojnásobnou maminku už asi nebaví odepisovat na zvědavé otázky fanoušků o její osobě, a tak se rozhodla, že své rady nebude rozdávat jen tak zadarmo. Kromě toho, jak tvrdí, nemá k tomu prostor ani čas. A tak přišla s nápadem, který bude výhodný pro obě strany.

„Jsou to velmi milé holky. Stále se mě ptají na nějaké rady – ať už jde o vzhled, oblečení, děti, vaření, cokoliv… Jenže já u dvou malých dětí nestíhám odepisovat, jsem normální ženská jako ony,“ řekla Vémolova žena portálu Blesk.

Jak dále prozradila, neustále ji někdo prosí o fotku, například když tankuje nebo dokonce řídí. Blondýnka proto přišla s originálním nápadem – uspořádala sérii speciálních setkání s názvem Lela Brunch. Fanoušci se tak s ní mohou setkat osobně, vyfotit se a do očí se jí prý mohou zeptat na cokoli, co jen chtějí.

Máte-li o setkání zájem, nevyjde vás to nejlevnější. Vstupenka stojí 4 990 korun. Na zájemce si Lela vyhradí 3,5 hodiny času, v ceně budou drinky, jídlo, tombola i fotokoutek. „Každá dostane fotku a video na památku, bude to dámská jízda,“ vábí své fanynky Lela. Pokud by ale zatoužil dorazit i nějaký muž či kluk, je prý samozřejmě vítán.

Influencerka svůj nápad opěvuje tím, že když má někdo rád zpěváka, jde na koncert a když herce, jde na představení. „Nejsem zpěvačka ani herečka, tak jsem se rozhodla jít touto cestou. Když mě má někdo rád, může teď přijít za mnou,“ vysvětlila Lela.