Kritizují mě jen zoufalci, tvrdí Lela! Stále se nabízí za 5000 korun, Vémola ji prý podporuje!

Pro ty, kteří obdivují influencerku Lelu Vémolu (34) se její nová iniciativa zdá být skvělou šancí, jak ji poznat osobně. Teprve nedávno oznámila, že pořádá setkání s názvem Lela Brunch. Inspirovala se celebritami ze zahraničí, kde je to docela běžná forma jejich setkání s fanoušky, kteří si za to ale musí zaplatit. Lela nabízí přitom i služby jejího týmu složeného z vizážistky, kadeřnice, specialistky na řasy a obočí a fotografa. Nebude chybět dobré jídlo a pití.

Investice do svého těla se Lele Vémole, za svobodna Ceterové, vyplatila. Už před dvacítkou začala s plastikami, první byla prsa, která si nechala radikálně zvětšit. Následovaly úpravy obličeje, hlavně nosu, rtů či lícních kostí, a dala si zvětšit i zadek. Používá výrazný make-up a ráda si obléká výstřední outfity. Podařilo se jí zaujmout zápasníka MMA Karlose Vémolu, se kterým má už dvě děti a dokonce se stihli i vzít. Obdivují ji však i mnohé ženy, které by se jí snad chtěly i podobat, a na Instagramu má už přes 360 tisíc sledovatelů.

Pro všechny připravila překvapení v podobě příležitosti strávit s ní a jejím týmem 3 a půl hodiny na brunchi a poznat ji osobně. Zaplatíte si za to 4990 korun. Můžete se těšit na úžasné jídlo a drinky během celé akce se mnou a nejen to. Konečně budete mít možnost mě poznat bez zábran. Bude se vám věnovat každý člen z mého týmu a zodpoví vám na všechny otázky. Už se velmi těším, jak si to spolu užijeme,“ zve na svém instagramovém profilu s tím, že první brunch se uskuteční začátkem prosince v Praze.

„Byl to přímo můj nápad. Vím, že podobné akce dělají zahraniční celebrity a influenceři a je o to velký zájem. Mně často píše mnoho lidí. Chtějí se setkat, prosí o radu, například ohledně vztahů či plastických operací,“ vysvětlovala pro Expres.cz, proč chce dát možnost lidem na osobní schůzky, ale přiznala, že se na ni valí i spousta hejtu. „Kritiku jsem zaznamenala. Ta konstruktivní kritika k tomu samozřejmě patří. Můj názor ale je, že mě kritizují hlavně ti neúspěšní lidé, kterým se pořád něco nelíbí a sami nic neudělali,“ odkazuje hejtrům.

Podstatné je, že doma má podporu. „Karlos mě podporuje. Ví, že jsem podnikavá žena. Na prosincovém brunchi se nepředstaví, ale zvažovala jsem, že bych na další akce přizvala nějaké speciální hosty a možná by časem mohl být jedním z nich,“ prozradila, že nepůjde o jednorázovku. Zbývá si jen počkat, jaký bude o její společnost zájem.