Tajná svatba Lukáše Vaculíka: Za ženu pojal Luciu Kršákovou z managementu televize Prima

Jednašedesátiletý herec a idol žen a dívek, hlavně v období jeho největší herecké slávy, Lukáš Vaculík se oženil! Tato informace prosákla na veřejnost, když si kolegové Lucii Kršákové (47) z televize Prima všimli, že se jí na levém prsteníčku blýská prsten. Podle jedné z kolegyň nebylo možné si toho nevšimnout, píše web Extra. I časopis Blesk se dočkal potvrzení od nejmenovaných zdrojů z Primy.

O vztahu Lucii a Lukáše jsme poprvé psali v únoru před dvěma lety. Tehdy spolu byli spatřeni na pohřbu režiséra Dušana Kleina a o jejich vztahu se začalo spekulovat. Lukáš se ale k tomu nechtěl vyjadřovat, protože si svoje soukromí velmi střeží. Nyní se to však jejich svazkem jen potvrdilo. A i když svatba byla tajná, jsme moc rádi, že Lukáš našel svou životní parťačku.

Zatímco Lucia asi ještě žádnou manželskou zkušenost nemá, Lukáš ano. V letech 2006 až 2014 byl ženatý s Petrou Křížovou, se kterou má syna Lukáše. Ještě před ním se mu však narodila nemanželská dcera Alex. Ta byla výsledkem Lukášova působení na vojně na Slovensku. Jestli má nějaké děti i Lucia, tak o tom nejsou žádné internetové záznamy. Při prohledávání Instagramu ale narazíte na tento profil, sledovaný hvězdou televize Prima Davidem Gránským, a na jeho úvodní fotce je brunetka dost podobná Lucii s malým chlapcem na klíně.

Jestli je to ale Luciin syn, to se můžeme jen dohadovat. Stejně tak jako Lukáš, i ona na požádání redakce webu Extra, aby se ke svatbě vyjádřila, odmítla. Ta ochrana soukromí je zřejmě jedna z mnoha věcí, která je spojila dohromady. Novomanželům přejeme hodně štěstí ve společném životě.

Zdroje: Extra, Instagram, Blesk redakce