Lukáš Vaculík je zamilovaný! Kdo je brunetka s pronikavým pohledem?

Herec Lukáš Vaculík (59) má novou přítelkyni! To je zpráva jako hrom. Dlouhá léta se s nikým na veřejnosti neobjevoval. Naposledy víme, že byl ženatý s manželkou Petrou, ale s ní v roce 2014 rozvedl. Deník Sedmička vypátral, o koho se jedná.

Žena, která ukradla Lukášovo srdce, je výrobní ředitelkou televize Prima. Jmenuje se Lucie Kršáková (45) a zřejmě je to výjimečná žena. Jejich vztah je, zdá se, plný štěstí, které už přeteklo až na veřejnost. Byli spolu spatřeni na pohřbu režiséra Dušana Kleina, kde Lucie byla co by opora a doprovod pro Lukáše.

Vztah s výrobní ředitelkou televize má určitě své výhody. Je to právě ona, kdo dává hercům práci a rozhoduje o tom, kdo se stane hvězdou a kdo ne. Lucie v minulosti pracovala také pro televizi Nova a Českou televizi.

Není ale jasné jak se seznámili. Svoje soukromí si oba bedlivě střeží. O Lukášovi se po rozvodu mluvilo jako o vlku samotáři a dokonce deník Aha v roce 2018 spekuloval o vztahu s hereckou kolegyní Terezou Kostkovou. To se ale nikdy nepotvrdilo.

O novém vztahu fešáka z filmů Kamarád do deště nebo Vítr v kapse toho sice také moc nevíme, na druhou stranu ani jeden z nich ho nepopřel. „Nebudu to komentovat. Nemám důvod se k tomu vyjadřovat,“ řekl Vaculík. Není se ani čemu divit. Každý nový vztah je chvíli křehký a šťourání médií by mu teď rozhodně neprospívalo.

Zdroje: sedmicka.tyden.cz, ahaonline.cz