Spekulace o těhotenství Gabriely Boučkové. S Liborem Boučkem se ukázala na festivalu ve Varech a lidé si všimli většího bříška

Libor Bouček se na Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech dostavil i se svou třetí manželkou Gabrielou Bendovou, nyní Boučkovou. U ní si fanoušci všimli většího bříška a zdá se, že modelku a bývalou finalistku České Miss trochu shodili.

Jednatřicetiletá modelka nejspíš fanouškům nepoděkuje, protože zatímco se Libor Bouček u příspěvku na Instagramu rozplýval, jak mu chybí syn, oni si všimli, že se Boučkové trochu nadouvá bříško a reakce modelku nejspíš nepotěšila.

Lidé se samozřejmě nebáli zeptat.

Druhé na cestě?

Vždyť je to vidět!

Gratulace k 2. těhotenství!

Skalní příznivci Boučkových vzali dotaz jako naprostou drzost.

Zamilovaný pár se rozhodl ve Varech trávit celý prodloužený víkend a užívat si tak volných chvil bez synka. I když jim chybí, vypadá to, že letos si to rozhodně užijí. Lidé už si všimli, že se festival pomalu mění v luxusní pařbu, kterou letos pořádně rozproudil Russel Crowe, jak jsme psali v tomto článku.

Nicméně na otázku o možném těhotenství se ani jeden z nich nevyjádřil, pokud by bylo druhé na cestě, určitě by to nebyla špatná zpráva.

Zdroj: Instagram, autorský text