Russell Crowe se nalívá alkoholem. Karlovarský filmový festival podle některých ztrácí glanc. Mohou za to prý celebrity! Dříve takové mecheche nebývalo

Vypadá to, že ačkoliv slavní lidé přichází na prestižní Filmový festival v Karlových Varech v nejlepších róbách či smokingu, později jim nevadí, když jsou přistiženi při pití alkoholu či konzumování jídla ve větší míře. Diváci už toho začínají mít dost.

Prima Cool informovala, že 57. Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech je už od pátku plný nejrůznějších hvězd a mezi nimi září letošní zahraniční celebrity, které přijaly pozvání do Čech. V prvé řadě se diváci těšili na hudebníka a herce Russella Crowea, ale také na režiséra Evana McGregora, herečku Aliciu Vikander a herečku Robin Wright. Jak jsme vás již informovali, tak Cenu prezidenta festivalu získala Daniela Kolářová, přičemž mají diváci za to, že se jí tak podařilo kvůli politickému úsilí.

Už ta cena je prvním trnem v oku diváků, kteří se s tím nechtějí smířit. Ke všemu deník Aha uveřejnil, že herec Russell Crowe se ve Varech skvěle baví a možná až moc. Podle Aha herec od prvních chvil pije od piva až po různé frťánky a lidem to začíná být protivné, protože mají pocit, že se velkolepý festival změnil jen v jakousi honosnou pařbu, na které se celebrity předvádí, v jak drahém oblečení přijdou a jak to pořádně rozjedou. Na sociálních sítích jim to lidé začínají dávat najevo.

Chlast, d*vky, drbačka, to je vizitka herců ve Varech. Dřív to byla událost, teď je to jen pro ubohé herce, kteří ani neumí hrát. Zato umí všichni herci plakat, jaké mají nízké důchody. Hanba jim.

Jak si myslí, že jsou Holywoodské hvězdy. Předvádí se v drahých róbách. V Hollywoodu by si ani neškrtli. Karel Roden je skutečná celebrita, který si zahrál v několika filmech v Hollywoodu, protože je herec s velkým H. Mám pocit, že i Marek Vašut.

Kam žene vláda lidi k sebevraždám, o to, ať se někdo postará. Žena a dvě děti skokem z Macochy a různý sebevraždy. Ne nějaký festival. Těch peněz, co to stojí a lidi nemají, co do huby.

Je mi to naprosto u zadele! Nevím, na co si hrajou, ale je to jen banda rádoby umělců!

To tak někoho zajímá, kdo jaký šaty má. Takové věci vás zajímají. Ty peníze, co to bude stát, tak to by tolika lidem pomohlo k živobytí.

Někteří také dodávají, že za našich národních umělců takové mecheche nebývaly a že to byli skutečně nezapomenutelní herci. Nyní se zřejmě opravdu jedná o to, aby se dotyčný předvedl a ukázal, že na to má. Co na tu slávu říkáte vy?

Zdroj: Prima Cool, Aha, Facebook, autorský text