Selena Gomez prosí své fanoušky, aby nešikanovali Hailey Bieber. Manželka Justina Biebera dostává i výhružky smrtí

Drama mezi zpěvačkou Selenou Gomez (30) a Hailey Bieber (26) poslední dobou ovládlo americký internet. Většina lidí je však na straně Seleny Gomez. Na sociálních sítích kolují videa o tom, že je Hailey zlá a chová se nedospěle. Prý se dokonce vysmívala Seleně za to, že ztloustla v důsledku nemoci. Chování Seleniných fanoušků však nyní přerostlo v šikanu a výhružky smrtí, píše magazín People.


Co se vlastně stalo?

Selenu Gomez a Hailey Bieber pojí jedno jméno. Justin Bieber. Selena a Justin byli všemi oblíbený mladistvý pár. V průběhu několika let se párkrát rozešli a znovu dali dohromady. Když se jejich vztah definitivně rozpadl, Justin Bieber začal randit s Hailey. V tu dobu se však začalo spekulovat o tom, že se vídali už během vztahu se Selenou. A tehdy vzniklo drama, které se táhne do dnes.

Justin začal s Hailey randit v roce 2018. Jejich vztah se rychle vyvíjel a v červenci 2018 se zasnoubili a v roce 2019 se Justin a Hailey tajně vzali. Selenina píseň Lose You to Love Me (Ztratit tě, abys mě mohl milovat) je často interpretována jako odkaz na rozchod s Justinem a jeho vztah s Hailey. Brzy se spustila vlna kritiky, kterou na Hailey směřovali fanoušci Seleny.

Selena prosí fanoušky

Nyní Selena na svůj Instagram přidala vzkaz pro své fanoušky s prosbou, aby Hailey nechali na pokoji. Sama Hailey ji prý kontaktovala. Kromě neuvěřitelného množství kritiky na internetu totiž dostává pravidelně i výhružky smrtí. ,,Nikdo by neměl zažívat takovou nenávist a šikanu,“ napsala zpěvačka. ,,Jsem zastánce vlídnosti, chci aby to skončilo. “píše na svém Instagramu.

Jestli Selenina prosba něco změní, zůstává otázkou, každopádně to vše svědčí o tom, jaká nenávist může na internetu vzniknout.

Zdroje: Instagram, usatoday.com, People.com