Šárka Vaňková (35) a Petr Vondráček (47) se do sebe zakoukali. Jsou spolu čtvrt roku

Spekulace o tom, že stříbrná vítězka pěvecké soutěže Česko hledá Superstar Šárka Vaňková a hudebník Petr Vondráček spolu něco mají, započaly už letos v dubnu. Tehdy jsme psali, že Šárka už byla párkrát vidět na veřejnosti právě s Petrem. Navíc jejich chování na premiéře muzikálu Presidenti nasvědčovalo tomu, že to mezi nimi jiskří i mimo divadlo.

Zatímco tehdy to byly jen dohady, dnes už víme, že Šárka a Petr skutečně tvoří milenecký pár, píše časopis Blesk. Dali se spolu dohromady před čtvrt rokem na Petrových narozeninách. Dvojice se přitom zná už 20 let, ale pouze se míjeli. „Ale pak to najednou zajiskřilo. Kdyby mi předtím někdo řekl, že se budu s Šárkou Vaňkovou nějak sbližovat, tak bych mu řekl, že se zbláznil,“ řekl Petr se smíchem v rozhovoru pro Blesk.

Šárka a Petr spolu dorazili na soustředění finalistů Anděl mezi zdravotníky ve Studánce na Rychnovsku a svou láskou se už nijak netajili. Chytali se za ruce a dokonce měli společný pokoj! „Přijeli jsme spolu, trávíme hodně času společně, do jaké škatulky to zařadit nevím, ale máme se rádi. Hodně rádi,“ popsal Petr jejich současnou situaci. Šárka na to šla zostra a jednoznačně řekla, že Petra miluje.

Se svým soukromím se Petr nikdy chlubit nechtěl, nicméně teď už není cesty zpět. Snad Šárka nebude jen dalším zářezem na jeho pažbě. O Petrovi se ví, že milovníkem žen. Jeho poslední vztah s matkou své dcery Aničky (11), Barborou Janatkovou, se prý rozpadl kvůli partnerské krizi, kterou Petr údajně řešil v náručí jiných žen, psal v roce 2018 deník Aha.

Zdroje: redakce, Blesk, Aha