Šárka Vaňková (35) je po rozchodu. Na veřejnosti se už však podruhé objevila s Petrem Vondráčkem (47)

Šárka Vaňková je opět sama. Bývalé první stříbrné Superstar nevyšel vztah s hudebníkem Richardem Nálepou. V roce 2021 se s ním poprvé ukázala na veřejnosti na premiéře muzikálu Robinson Crusoe, kde Šárka ztvárňuje jednu z hlavních ženských postav. Psal o tom portál Super. Tehdy spolu žili v Pardubicích téměř rok, kam se Richard přistěhoval z rodné Ostravy.

Teď už je však jisté, že vztah nevydržel. Šárka ale samotou rozhodně netrpí. Na premiéru nového francouzského filmu Tři mušketýři: D’Artagnan dorazila po boku herce a klavíristy Petra Vondráčka, píše web Expres. Je to už podruhé, co se tihle dva spolu objevili ve společnosti. Poprvé byli spatřeni na premiéře muzikálu Bodyguard inspirovaným stejnojmenným filmovým hitem z roku 1992.

Redakce Expresu si všimla, že Šárku s Petrem možná pojí víc, než jen přátelství a kolegialita v muzikálu Presidenti. Tam totiž Šárka hraje mladou poslankyni a Petr premiéra a mezi nimi je milenecký poměr. Podle jejich chování před fotografy se zdá, že něco málo z jejich práce se objevilo i v realitě. Šárka by si rozhodně zasloužila nějaký stálý vztah.

Její fanoušci si jistě vzpomenou na její bouřlivý vztah se zpěvákem Danielem Hůlkou (54) nebo krátké zásnuby z režisérem Filipem Renčem (57). Po těchto nevydařených vztazích zpěvačka prchla na Slovensko, kde pracovala v kosmetické firmě jako manažerka obchodu, psal před 5 lety časopis Blesk. Na zpívání však úplně nezanevřela, jak je vidět z jejího angažmá v pár muzikálech.

Jestli z Petra a Šárky bude nový pár českého showbyznysu, to se nechme překvapit. Musíte ale uznat, že jim spolu velmi sluší.

Zdroje: Expres, Super, Blesk