Russell Crowe o posledním setkání se Sinéad O’Connor (†56). Měl jsem mimořádnou příležitost říct jí, že je moje hrdinka.“

Se Sinéad O’Connor (†56) se od včerejška loučí desítky celebrit. Jednou z nich je i herecká hvězda Russell Crowe (59). Ten prostřednictvím sociálních sítí popsal své poslední setkání s ikonickou zpěvačkou a také prozradil, jak moc si jí vážil.

Hudební svět se vzpamatovává z velmi smutné zprávy. Ve věku 56 let zemřela Sinéad O’Connor, jedna z nejznámějších zpěvaček 90. let, která se proslavila hitem Nothing Compares 2 U.

V uplynulých hodinách na O’Connorovou vzpomínala řada jejích slavných kolegů a přátel. Jedním z nich je například herec Russell Crowe, který prostřednictvím sociálních sítí popsal své poslední setkání s ní.

„Se Sinéad jsem se setkal ve světle pouličních lamp. Podívala se mi do očí a pozdravila mě s odzbrojující jemností. Šla s námi ke stolu a objednala si horký čaj. V upřímném rozhovoru jsme řešili horko v Dublinu, místní politiku a politiku v USA. Mluvili jsme o problémech domorodců po celém světě, ale zejména v Austrálii, o jejích vroucích vzpomínkách na Nový Zéland, o její víře, hudbě a bratrovi,“ napsal herec.

„Měl jsem mimořádnou příležitost říct jí, že je moje hrdinka. Když dopila svůj druhý šálek, vstala, všechny nás objala a odešla do mlhy místních ulic. Zůstali jsme tam sedět a různými způsoby vyjadřovali totéž. Jaká to byla neuvěřitelná žena. Doufám, že tvé srdce našlo klid, Sinéad,“ uzavřel Crowe.

K případu se již vyjádřila policie, která dnes vydala první oficiální prohlášení. „Policie byla ve středu 26. července v 11:18 hodin přivolána k ženě, která na své adrese nereagovala. Žena byla následně prohlášena za mrtvou a její blízcí byli vyrozuměni. Její smrt není považována za podezřelou,“ napsala policie. Tělo O’Connorové bylo nalezeno v jejím londýnském domě.

Zdroj: NY Post