Robert Jašków v nemocnici. Za sebou má už dvě operace. Pěsti drží i Petr Rychlý

Herce Roberta Jaškówa televizní diváci znají jako drsného primáře Máru z Ordinace v Růžové zahradě. Do podvědomí se ale také dostal díky roli v seriálu Ranč u Zelené sedmy nebo jako ruský mafián Vasilij. Ten teď ale tráví většinu času v nemocnici. Co se stalo?

I když Robert Jašków převážně ztvárňuje drsňáky, mimo kamery je to velký sympaťák se smyslem pro humor. A zatímco v Ordinace hraje primáře, v reálném životě se ocitl na opačném konci.

 „15. 7. koleno, dneska, 22. 8., rameno… Koleno cajk, rameno na maděru… Tak mi přátelé, prosím, držte palce, ať jsem rychle v pohodě… děkuju,“ promluvil o svých strastech Jašków.

Na sociálních sítích se dočkal podpory i od svých hereckých kolegů.

„Bobe, držím a radši pěsti, to je štěstí,“ popřál mu Petr Rychlý.  

Pod příspěvkem se ale objevily i narážky na jeho postavu Máry, kde se lidé ptají, zda se herec operoval sám. Jak je na tom herec v současné době?

„Je mi dobře, samozřejmě to po operaci trochu bolí, ale byly to všechno plánované akce, rameno i to koleno. Ale rameno mělo být až na konci příští sezóny, ale bohužel se ten stav tak zhoršil, že to muselo být odoperované už před začátkem této sezóny,“ prozradil pro TN.cz.

A proč musel Jašków hned dvakrát pod kudlu?

„Byla to únava materiálu, žádný úraz se nestal. Co se kolene týče, šlo o základní úpravu menisku. A to rameno už mě dlouhodobě zlobí, teď se to ale zhoršilo a utrhly se mi tam nějaké úpony a vazy, takže se to muselo spravit, protože už bych nemohl fungovat dál,“ objasnil situaci herec. Ten dále také dodal, že operace jeho návrat do Ordinace nijak neohrozí. Bude mít prý sundavací ortézu, a tak bude moci fungovat jako doposud.

Zdroj: tn.nova.cz, Instagram