Problémová hvězda Survivoru Shopaholic Nicol: Vrátila se ke svému ex! Bála se samoty?

Youtuberka a hvězda reality Survivor Shopaholic Nicol, vlastním jménem Nikola Čechová (32), loni ukončila vztah se svým přítelem. Teď je ale vše jinak, dvojice se totiž dala znovu dohromady! Může za to účast Nicol v Survivoru?


Drobná blondýnka, která například v minulosti uváděla Snídani s Novou, se objevila i na slavnostním večeru cen Anděl. A ne sama. Doprovod jí dělat bývalý a zároveň znovu současný přítel Jakub Mahdal.

Rozešli se přitom v létě loňského roku. „S Kubou už nějaký čas netvoříme pár,“ prozradila Youtuberka portálu Idnes s tím, že se vůbec nerozešli ve zlém.

„Byl to opravdový a láskyplný vztah. Nerozešli jsme se v hádce, rozbitých talířích a nadávkách. Ale v klidu, jako lidi, co se mají rádi, respektují se, jen to už jednoduše v některých věcech neklape. Je nám to oběma líto, ale tak to v životě prostě chodí,“ vyprávěla o konci vztahu a kameraman Mahdal tvrdil to samé.

Teď se k sobě však vrátili a svůj vztah potvrdili. Zda za to může velké odloučení, kdy byla Nicol kvůli reality show dlouhodobě na druhé straně světa, se neví. Možná na ni dolehla samota a také velká kritika veřejnosti kvůli jejímu chování v soutěži, jak zmínil web Kafe. Jsme zvědaví, jak dlouho vydrží vztah tentokrát.

Zdroj: iDnes, Kafe