Perkausová nahradí moderátorku Laškovou v primáckých zprávách. Ta s Primou definitivně končí

Eva Hecko Perkausová (28) se po mateřské dovolené vrací do Hlavních zpráv na Primě. Kvůli tomu dostala oblíbená moderátorka Gabriela Lašková (33) výpověď, a zároveň lukrativní nabídku. Po důkladném zvážení ji však nyní již bývalá zprávařka odmítla.

Gabriela Lašková moderovala Hlavní zprávy se svým kolegou Petrem Suchoňem, ale kvůli návratu Evy Perkausové se s místem musela rozloučit. Nabídnuta ji ale byla nová zajímavá pozice, a to v pořadu Showtime, který by mohla moderovat. „Po vysílání na Valentýna si vedení povolalo do kanceláře Gábinu, která se dozvěděla, že před pár okamžiky byla naposledy na obrazovce jako moderátorka Hlavních zpráv,“ uvedl zdroj z primácké redakce webu Blesk. „Nabídnuta jí byla pozice moderátorky pořadu ShowTime. Na to ale zatím neodpověděla, moc se jí do toho nechce,“ prozradil zdroj a dodal, že výpověď měla moderátorka dostat od Markéty Fialové (52).

Lašková potřebovala dostatek času na to, aby se rozhodla, jestli nabídku přijme nebo ne. „Zatím jsem nic neodmítla, víc k tomu ale v tuhle chvíli říct nedokážu,“ svěřila se deníku Aha!. Zanedlouho však zveřejnila své vyjádření na Instagramu. A jeho obsah jistě mnohé překvapil.

„Omlouvám se, že se k celé situaci vyjadřuji až dnes, avšak sama jsem s ní byla vyrozuměna před pár dny a potřebovala jsem alespoň nějaký čas se se situací vyrovnat. Potvrzuji, že na pozici moderátorky Hlavních zpráv končím. Respektuju rozhodnutí ze strany Primy a CNN Prima News a děkuji za nabídku setrvat na jedné palubě. Rozhodla jsem se ji však odmítnout a tedy zcela odejít,“ stálo v příspěvku.

Gabriela pak Primě poděkovala za krásných 9 let a vyjádřila vděk za všechny zkušenosti, které díky své kariéře získala.

Zdroje: Blesk, Aha!, Instagram