Pagáčovi fandili českým hokejistům. Jen každý jinde

Jméno Pagáčová opět plní internetové stránky. Bohužel ale ne díky nějakému novému úspěšnému seriálu, filmu nebo jinému projektu. Patricie se po 6 letech vztahu rozešla se svým manželem Tiborem a následovat by měl i rozvod. Oba se však budou snažit zůstat přáteli, aby byli dobrými rodiči pro svou dceru Bibianu.

Ta 23. května oslavila své třetí narozeniny, které oslavili společně jako rodina. Nastanou ale zážitky, které už spolu Pagáčovi prožívat nebudou. Jedním takovým se stal finálový hokejový boj o zlato, který se odehrál v neděli 26. května v pražské O2 aréně. Patricie byla jednou ze známých tváří, které zápas se Švýcarskem navštívily.

Patricie s sebou měla ještě hereckého kolegu Milana Peroutku a další přátele. Neskutečnou atmosféru si užívala přímo na tribunách a jako správná fanynka se oblékla do dresu a fanouškovské šály. Poctivě fandila a naši hokejisté nakonec zvítězili 2:0 a odnesli si zlaté medaile. A kde že byl Patriciin stále ještě manžel Tibor?

Ten na svém Instagramu v příběhu sdílel několik fotek ze studia webu Sport.cz. Tibor se totiž věnuje dramaturgii a režii v několika médiích a televizích. Naše hokejisty tak podporoval ze zákulisí a zároveň pracoval. Takže je jasné, že kdyby pracovat nemusel, zřejmě by s Patricií fandil přímo v O2 aréně.

Důvody jejich rozchodu nejsou stále známy, do redakce webu Expres však prosáklo obvinění z nevěry, a to přímo Patricie. Ta se proti němu však brání. „Svého muže jsem nikdy nepodvedla. Že se něco vykládá vím, vím i to, kdo to vykládá a proč, ale bohužel s tím nic moc nezmůžu. Budu věřit v karmu,“ prohlásila herečka. Zdá se, že pravý důvod jejich odloučení nám zůstane utajen.

Zdroje: Instagram, redakce Expres