Patricie Pagáčová se rozešla s manželem Tiborem. Vztah jim vydržel 6 let

Pro všechny fanoušky herečky Patricie Pagáčové a její rodiny byla velmi překvapivá zpráva, která včera kolem oběda vyšla. Patricie se s manželem rozešli. Žádost o rozvod zatím nepodali, ale žijí odděleně. A tak jako pro všechny rozešlé páry, i pro ně zůstává prioritou jejich tříletá dcera Bibiana. Kolikrát jsme tuhle frázi už četli.

V případě Patricie a Tibora však ale věříme, že jejich priorita se nestane hlavním nábojem do zbraně při rozvodu a následném rozhodování soudu o péči, alimentech a dalších věcech. Tibor v rozhovoru pro iDnes jasně řekl, že mezi ním a slavnou herečkou a moderátorkou nepanuje zlá krev.

„Máme za sebou krásných šest let vztahu, ze kterého vzešla naše dcera Bibi. Bohužel nám to nevyšlo. Odcházíme od sebe bez nenávisti, ale v přátelském duchu a společné lásce k naší dceři,“ řekl dramaturg. Patricie a Tibor spolu začali chodit v roce 2018 a o rok později se brali při kouzelném obřadu v lese. Jejich život vypadal tak idylicky. Nicméně před několika měsíci se začalo šuškat o krizi, jak upozorňuje web Super.

Poukazuje na lednový příspěvek, který Patricie sdílela na svém Instagramu. Byla to uplakaná fotka, u které psala, že je v pohodě občas nebýt v pohodě. Zdůrazňovala, že nejde o nic vážného, jen měla špatný den. Teď to ale vypadá, že se v jejím manželství skutečně něco začalo dít. Tibor je totiž podle informací webu Super už odstěhovaný. „Ano, můžu potvrdit, že jsme od sebe. Moc mě to mrzí, takové věci se v životě ale bohužel stávají. Teď je naše priorita naše dcera a být dobrými rodiči,“ napsala Patricie redakci Super.

I portál televize Nova se zajímal o to, co je na těchto zprávách pravda. Koneckonců, Patricie je nyní jednou z jejích hvězd. „Ano, potvrzuji, že jsme od sebe. Bohužel to nevyšlo. Tím to pro mě končí, víc k tomu říkat nebudu,“ řekla skromně herečka. Na jejím Instagramu zatím žádné prohlášení nevyšlo, což se ale může za pár dní změnit. Zpráv a spekulací o tom, kdo koho vlastně opustil a proč, je dost, takže je jen otázkou času, než to herečku donutí se vyznat.


Zdroje: Super, Tv Nova, iDnes