Marfušu z legendárního Mrazíka byste jen těžko poznali. Z herečky se stala švihácká babička!

Pohádková Marfuša je aktivní i ve svém vysokém věku! Filmovou klasikou, která bezpochyby patří k Vánocům, je pohádka Mrazík. Herečka Inna Čurikova, která ztvárnila jednu z nejvýraznějších postav, protivnou, zlou a zákeřnou Marfušu, se celý život věnuje herectví a snaží se dbát na svůj vzhled. Podívejte se sami, jak moc jí to sluší. Pohádkovou Marfušu byste jen ztěží poznali.

,,Co ti šije, ty starý blázne,“ jedna z nejoblíbenějších hlášek z pohádky Mrazík, která je u nás již několik desítek let velmi oblíbená. Každý rok se na ni těší tisíce diváků, kteří si užívají příběh hodné a dobrosrdečné Nastěnky, která žije spolu se svým tatínkem, zlou macechou a nevlastní sestrou Marfušou.

Příběhy hlavních postav však veselé nebyly. Herec Eduard Izotov, který ztvárnil líného a samolibého Ivana, měl velmi smutný osud. Byl odsouzen ke třem letům vězení. Prodělal 6 mozkových příhod a pád, po kterém zůstal upoután na invalidní vozík. K tomu všemu se nakonec přidaly vážné psychické problémy. Zemřel v roce 2003 ve věku 66 let.

Nastěnku ve filmu ztvárnila Natalia Sedychovova. Ta se později více než herectví věnovala baletu a krasobruslení. Ve svých rozhovorech se netajila tím, že je platonicky zamilovaná do představitele Ivana. Prozradila i to, že jejich polibek před kamerami byl jejím vůbec prvním polibkem s mužem. Filmová Nastěnka letos oslavila své 74. narozeniny a vypadá stále skvěle, uvádí web TV Guru.

Paradoxně nejklidnější život si užívá představitelka protivné a zákeřné Marfuši, herečka Inna Čurikova, která letos oslavila své 79. narozeniny. Inna se opravdu intenzivně věnovala herectví, na které nezanevřela ani ve svém pokročilém věku. Je aktivní nejen před televizními kamerami, ale také na divadelních prknech. Dařilo se jí i v soukromí, provdala se za režiséra Gleba Panfilova, s nímž má syna Ivana, píše web Moslenta.

Herečka se nikdy netajila tím, že když se poprvé uviděla v Mrazíkovi, tak se nakonec rozplakala. ,,Cítila jsem se velmi ošklivě. Dokonce jsem chtěla od filmu úplně odejít. Moje matka svou oblíbenou holčičku trochu rozmazlovala, ale jinak byla Marfuša skvělá holka,“ dodala ke své postavě pro výše uvedený web Moslenta.

Herečka se za svůj život velmi změnila. Jak můžete sami posoudit, seriálovou Marfušu byste v ní dnes těžko hledali.

Zdroje: TV Guru, Moslenta, Autorský text