Malá je celý tatínek, shodují se Pastrňákovi fanoušci. Hokejista sdílel láskyplnou rodinnou fotku

Hokejista David Pastrňák prožívá jedno z nejhezčích období lidského života. Na začátku června jsme psali, že se z něj stal tatínek. Se svou přítelkyní Rebeccou na svět přivítali dcerku Freyu Ivu. Po té, co jejich srdce zasáhla smrt jejich prvního syna Vigga v jeho 6 dnech života, je tohle pro oba dar z nebe. Davidovi fanoušci se na jeho Facebooku shodují, že malá je celá on.

David totiž na svém profilu sdílel překrásnou rodinnou fotku, která rozněžnila všechna srdce. „Malá Pastička. Ať jste šťastní a zdraví,“ napsala paní Mirka. „Holčička je celý tatínek. Ať jste šťastni!!!“ popřála zase paní Miluše. Stejného názoru jsou i Davidovi zahraniční fanoušci, které mu jeho nové štěstí taktéž ze srdce přejí. „Tvoje krásné miminko vypadá jako ty, Davide,“ napsala sledující Mary Ann.

Za snímkem stojí fotografka Catie McDade, která svoje dílo zveřejnila na svém Instagramu. „Vděčnost. To je slovo, které mě napadá v souvislosti s těmito fotkami. Všechno bylo perfektní. Miluji každou jejich fotku. S mámou a tátou jsme diskutovali hodně o tom, které fotky s vámi budu sdílet. A tady je malá ukázka z jejich nádherného malého světa s malou Freyou Ivy,“ napsala autorka k setu několika fotek.

Z nich je patrné, že David si svou novou roli tatínka užívá. Na svých sociálních sítích není příliš aktivní, ale my mu to rozhodně nezazlíváme. Ale jsme rádi, že se s námi podělil o své rodinné štěstí a těšíme se na další fotky.

Zdroje: autorský článek, Instagram