David Pastrňák (27) a jeho krásná přítelkyně se stali rodiči. Dva roky po smrti prvního syna se jim narodila dcera Freya

Český hokejový útočník David Pastrňák má zase velký důvod k radosti. Před pár hodinami se totiž svým fanouškům na Instagramu pochlubil krásnou novinkou. Jeho přítelkyně Rebecca mu porodila dceru, kterou pojmenovali Freya Ivy. Její těhotenství bylo tajemstvím a o to větším překvapením.

Gratulací se hokejová hvězda dočkala jak od fanoušků s ciziny, tak od těch českých. David totiž patří mezi naše největší hráče, i když většinu času působí v americkém Bostonu. Všichni to Davidovi přejí a zvlášť po té, co jeho a Rebeccu postihla velká tragédie.

Letos to, bez pár dní, budou už dva roky, co se jim narodil syn Viggo. Ten však bohužel po pouhých šesti dnech zemřel. „Viggo Rohl Pastrňák. 17. června 2021 – 23. června 2021. Máme anděla, který nad námi bdí, a říkáme mu SYN. Budeš navždy milován,“ napsal tehdy zlomený David na svůj Instagram a žádal svoje fanoušky a sledující o respektování jejich soukromí. Smrt miminka je pro rodiče obrovskou ránou přímo do břicha a jen velmi těžko se s ní vyrovnává.

Proto i my máme dnes za Davida ohromnou radost, že znovu může zažít ten pocit nekonečného štěstí a lásky. „Freya Ivy Pastrnak už je na světě. O této chvíli jsme dlouho snili a já nemůžu být na své dvě krásné holčičky víc pyšný. Nemůžu se dočkat, až budeš tou nejlepší maminkou naší malé nugetky,“ okomentoval láskyplně David set několika fotek, jemuž vévodí roztomilá fotka maličké tatínkovy princezny.

Přejeme hlavně hodně zdraví!

Zdroje: Instagram, autorský text