Lady Gaga se poprvé ukázala jako Harley Quinn při natáčení Jokera

Uplynuly čtyři roky od vydání psychologického snímku Joker v hlavní roli s Joaquinem Phoenixem. Od té doby internetem kolovala spousta zpráv i fám o pokračování. Natáčení začalo, takže už nezbývají žádné pochyby. Joker se vrátí na své 5. výročí a není sám, přidá se k němu jeho královna zločinu, Harley Quinn.


Pokračování dostalo název Joker: Folie À Deux a očekávanou premiéru bude mít 4.10. 2024. Z neznámého zdroje zazněla zpráva, že se bude jednat o muzikál, studio Warner Bros. však nic nepotvrdilo.

První fotky z natáčení

Na prvních fotkách z natáčení vidíme Harley Quinn v doprovodu policistů obklopených davem protestujících před budovou Manhattanské městské radnice. Ano a není to nikdo jiný než Lady Gaga. Jde vidět, že se Lady Gaga do své role opravdu vcítila.

První fotku v této roli sdílela Lady Gaga na Valentýna. Vidíme na ni tváře obou herců v hlavních rolích. Phoenix má nabarvený obličej a milující pohled, zatímco Gaga se tváří překvapeně či vyděšeně a drží ho za tvář.

Herečka a zpěvačka chce na filmu odvézt tu nejlepší práci, jakou bude moct. Aby také ne, srovnání bude mít s herečkou stejné role, a to Margot Robbie, která bývalou psychiatričku ztvárnila hned ve 3 filmech.

Zdroj: E!News, ETOnline, ETOnline