Kapela Citron prý nekončí. Láďa Křížek podle oficiálního vyjádření neříká pravdu

Internet obletěla zpráva, že kapela Citron definitivně končí. Informoval o tom Láďa Křížek a způsobil tím zaskočení fanouškům. Jak se dnes ukazuje, tato informace je lež právě z úst Ládi Křížka.

Po tom, co zemřel bubeník Pařízek, začaly v kapele problémy. Jeho syn, baskytarista Radim Pařízek, se ale snažil, aby kapela fungovala dál. Láďa Křížek v kapele pokračoval, ale i tak několikrát tvrdil, že odejde.

Podle slov Ládi Křížka oznámil konec kapely právě Radim Pařízek, a zpěvák že s tím prý nemůže nic udělat, jak jsem psali v tomto článku zde. Láďa Křížek tvrdí, že za rozpadem stojí Radim Pařízek.

Citron příští rok, bylo oznámeno od šéfa Radima Pařízka, že končí. Postaví Citron na piedestal a že bude lepší to zastavit.“ 

Dnes se ale na Facebooku objevila zpráva, kde Radim Pařízek uvádí věci na pravou míru a avizuje, že kapela rozhodně nekončí a končit nebude.

„Na začátek: konec kapely Citron jsem nikomu neoznámil. Nabídl jsem řešení, které bylo odmítnuto. Láďa mi slíbil, že vše vyřešíme. To se ale nestalo a za pár dní mi oznámil, že navíc odmítá spolupracovat s velkou částí týmu Citronu,“ informuje Pařízek.

Pařízek dále uvedl, že s Křížkem je jen velmi těžké dosahovat cílů. Že do poslední chvíle ani netuší, zda vůbec dorazí na koncert. Chybí zde dodržování jasných pravidel pro fungování kapely, o což usiloval i zesnulý bubeník Pařízek.

K tomu se samozřejmě začali vyjadřovat i fanoušci.

„Popravdě Láďa by už měl odejít, ten zpěv už moc nedává, spoustu už toho nevyzpívá, a pokud dělá problémy, asi není co řešit, myslím, že nového zpěváka najdete vždy, zpěváka se srdcem a super hlasem, který se bude snažit, aby kapela šlapala dál v klidu,“ okomentovala vyjádření například paní Petra.

Tak si počkejme, jak se vše dál vyvine. Baskytarista Pařízek slibuje pokračování a spoustu nových koncertů.


Zdroj: redakce, autorský text