Jana Bobošíková se rozloučila se svou láskou Pavlem (†58): Nepřestával bojovat!

Občas nám osud zkrátka nepřeje. Moderátorka a politička Jana Bobošíková (57) se rozloučila s manželem Pavlem Bobošíkem (†58), který zemřel po dvouletém boji s rakovinou, píše deník Blesk.

Včera se na Letné v Praze konalo poslední rozloučení s Pavlem Bobošíkem, který rozhodně neztrácel chuť do života ani ve svých posledních dnech. Svou nemoc bral jako výzvu a byl přesvědčen, že ji vyhraje.

Podle webu Expres na pohřeb přiletěly i jejich dvě dcery, které jinak žijí v Americe. Mamince byly velkou podporou, protože Jana se v některých chvílích ani nedokázala udržet na nohou, a tak ji dcery musely podpírat. Pavel byl její životní láskou a sama řekla, že už ho žádný muž nedokáže nahradit.

„Nepropadal bezmoci, nemoc mu objevili na začátku pandemie, bojoval do posledního dechu. Dva dny před smrtí řekl, že bude bojovat,“ řekl ve smuteční řeči jeho přítel.

S Pavlem Bobošíkem se přišlo rozloučit dvě stě lidí, mezi nimi byli například i ekonomka Hana Lipovská či zpěvák, producent a politik Petr Hannig.

Zdroj: blesk.cz, expres.cz