Herečka Veronika Žilková nabádá, aby rodiče zbytečně netraumatizovali své děti k vůli známkám. Svěřuje se s výchovou, která na ní byla praktikována

Spousta celebrit během pár dní nabádá rodiče i prarodiče, aby své děti zbytečně netraumatizovali kvůli známkám. Své se rozhodla sdělit Olga Menzelová, která předvedla Menzelovo vysvědčení, ale i Karlos Vémola promluvil. A stejně tak se k tématu vyjádřila i herečka Veronika Žilková.

Veronika Žilková mívá živé vstupy na Instagramu, kdy se věnuje pravidelnému cvičení a vy si tak můžete zacvičit s ní. Přitom si poslechnete kupříkladu, jak prožila den nebo jaké má názory na aktuální dění. Můžete tak s herečkou zažít velmi příjemné a oddechové chvíle, kdy si zacvičíte a psychicky vypnete. Tentokrát se rozhodla promluvit o vysvědčení a traumatech, které kvůli stresu ze známek děti mohou mít.

„Já jsem chtěla hrozně říct všem, kdo nejste úplně spokojený s vysvědčením svých dětí, prostě jim to odpusťte. Známky opravdu nejsou důležitý.“

Sama přiznala, že jí včera volali novináři a ptali se, jaké ona sama měla vysvědčení. Svěřila se, že poměrně dobré, a to především proto, že její rodiče je za známky necepovali a prostě je neřešili. Naopak její tatínek prý dával důraz na oslovení a zdravení. Učil je rovněž i k úctě i další společenské znaky, což pro něj bylo důležitější než známky. Sama přiznává, že díky tomu, že nebyla ve stresu, učila se dobře. A stejný přístup, jak už to tak vyznělo z rozhovoru, zřejmě praktikovala i u svých dětí.

Přiznává, že poslední den může děti traumatizovat s ohledem na to, když mají ty děti kupříkladu špatné známky. Veronika Žilková se také svěřila, že její spolužáci, kteří se učili nejhůře dopadli dokonce nejlíp, protože mají nakonec úspěšná zaměstnání i vysoké školy.

Veronika Žilková se sice nepodívala, jaké známky měl její vnuk, ale přinesla mu dárek a ocenila ho za to, že do školy poctivě chodil a učil se. Nabádá proto i prarodiče, aby zbytečně netraumatizovali svá vnoučátka.

Dokonce prozradila, že po natáčení Zoo měli herci menší večírek, kdy si přiťukli skleničkou. Pokud jste to ještě nezaregistrovali, tak ano, Veronika Žilková se coby uklízečka objeví v seriálu a údajně má mít i nějaký prazvláštní až kontroverzní vztah. O tom už jsme vás informovali v našem článku.

Jaký názor máte na to, že se celebrity poměrně hojně vyjadřují ke známkách a nabádají rodiče ke zdrženlivosti, co se týče výprasků?

Zdroj: Instagram, autorský text