Žilková v seriálu Zoo. Ne všichni fanoušci ji mohou vystát, publikum je rozpolcené. Snaha herečky přivydělat si je kritizována

Herečka Veronika Žilková se chlubí, že se účastní natáčení seriálu Zoo, ovšem ne všichni příznivci seriálu jsou nadšení! Žilková si přitom střihla výtečnou hereckou roli ve snímku Spolu, přičemž se svým kolegou Štěpánek Kozubem diváky přesvědčili o svých kvalitách.

Nyní se však na její účast určitá část publika Zoo netěší. Deník Extra dokonce informoval o tom, že prý Žilková bude hrát v seriálu Zoo uklízečku, a dokonce dojde na nevědomý incest!

Žilková je podle všeho ve finanční tísni, jelikož se obává o zaplacení záloh plynu a důchod jí pomalu na nic nevystačí. O důchodech našich českých celebrit jsme vás již také informovali v tomto článku a Veronika Žilková si mezi nimi skutečně stěžovala na nízkou penzi. Diváci reagují všelijak na její snahu si přivydělat a zachránit se.  

Když na svém Instagramu postovala herečka fotografie, kde je přímo na natáčení, někteří jsou nadšení a baví se jejím vtipkováním na svůj účet. Dokonce píší, že se na herečku už opravdu těší.

Na druhou stranu jiní pod příspěvkem na Facebooku upozorňují na hereččino neustále stěžování si, že nemá peníze a musí vše zvládnout s malým důchodem. Ke všemu incestní zápletka divákům přijde opravdu přes čáru.

To už se určitě dívat nebudu, ta už je taky všude.

Pro peníze strčí hlavu i víte kam. Nic není nemožné.

Tak zní ty jemnější komentáře, které komentují snahu Žilkové, jak formou práce přijít k penězům. Pravdou však je, že kvalita seriálu Zoo je velmi kolísavá a od té doby, co odešli dvě hlavní postavy, přičemž se Burešová nakonec vrátila, Zoo ztratila spoustu fanoušků. Budoucnost seriálu je tak nejistá, přestože scenáristé vybírají nové postavy z řad známých herců.

Těšíte se na novou postavu, kterou bude představovat herečka Veronika Žilková nebo byste dali přednost jiné osobnosti, která by Zoo oživila?

Zdroj: autorský text, Facebook, Instagram, Extra,