Karlos Vémola promluvil k dětem ohledně vysvědčení a povzbudil je. Sám neměl dobré známky a dnes se musí živit rukama

Poslední školní rok je pro mnohé děti stresující, utíkají z domova, bojí se reakcí rodičů a někdy i oprávněně. Zatímco Olga Menzelová proti tomu bojuje ukázkou Menzelova nepěkného vysvědčení, jak jsme vás již informovali, tak Karlos Vémola k dětem naopak promluvil a dodal jim sílu i naději.

Já bych chtěl všem dětem popřát krásné prázdniny a pogratulovat k vysvědčení, doufám že k dobrýmu a pokud se to moc nepovedlo, tak si z toho nevěště hlavu. Ono sice cílevědomost, píle a práce ve škole se potom odrazí v tom, jak pak budete pracovat v životě, ale není to vždycky pravidlem. Já jsem toho důkazem. Já jsem se ve škole nikdy moc neučil. Sice se dneska musím živit rukama, ale mě to baví, takže to neznamená, že když se vám vysvědčení letos nepovedlo, že se vám nebude dařit nebo že to příští rok nebude lepší. Každopádně užijte si prázdniny.

Takový proslov si pro své fanoušky a jejich děti připravil na Instagramu. Můžete si ho poslechnout a nejspíš dáte zápasníkovi za pravdu. U sledujících tím stoupl na ceně a je to jen dobře, protože těch negativních záležitostí se na něj poslední dobou lepí až příliš.

Ač ho hodně lidi z nás nemusí, tak tohle je od něj za mě pěkné gesto. A, že třeba takhle muže namotivovat mladší kluky nebo holky. A prostě jim tím třeba zlepšit den, když se jim známky ve škole nepovedly.

Karlos je a bude charakter i top bojovník. Rád jsem se s ním setkal v Liberci…

Hezkej vzkaz příštím generacím, Karlos překvapil.

I my souhlasíme. Dobré známky nejsou ukázkou toho, že se v životě budete mít dobře, a tak jen hlavu vzhůru.

Zdroj: Instagram, autorský text