Herečka Sandra Bullock je zdrcená: Zemřel její milovaný partner (†57)!

Prožívá nejhorší období svého života! Slavná herečka Sandra Bullock (59) přišla o svou životní lásku. Před několika dny zemřel její partner Bryan Randall (†57).

Smutnou zprávu médiím potvrdili jeho blízcí. „S nejhlubším zármutkem vám oznamujeme, že Bryan Randall zemřel pokojně 5. srpna po tříletém boji s ALS,“ stojí v prohlášení, které zveřejnil například portál Page Six. „Bryan se rozhodl, že si své trápení s nemocí nechá pro sebe, a my, kteří jsme o něj pečovali, jsme udělali vše, co bylo v našich silách, abychom jeho přání vyhověli. Jsme nesmírně vděční neúnavným lékařům, kteří nám byli oporou, a úžasným zdravotním sestrám, které se staly našimi spolubydlícími a často pro nás obětovaly své rodiny,“ dodala zdrcená rodina.

Sandra Bullock a Bryan Randall se seznámili v roce 2015, kdy byl fotografem na narozeninové oslavě jejího adoptivního syna Louise. Krátce poté spolu začali chodit. Ačkoli dvojice prožívala svůj vztah převážně v soukromí, v rozhovorech se herečka netajila tím, že našla lásku svého života. Kromě syna Louise se starali také o dceru Lailu a Randall měl také dceru z předchozího vztahu.

Amyotrofická laterální skleróza (ALS) JE vzácné neurologické onemocnění, které postihuje nervové buňky v mozku a míše, jež ovládají dobrovolné svalové pohyby. Jak nemoc postupuje, mozek ztrácí schopnost ovládat pohyby. Na toto onemocnění zatím neexistuje žádný lék.

Zdroj: Page Six