Ester Ledecká úspěšně vystudovala obor marketing a komunikace. Olympionistka se může pyšnit titulem Mgr.

Naše nejslavnější snowboardistka, Ester Ledecká, je prostě superžena! Nejenže sklízí úspěchy na poli sportovním, ale také u toho zvládla studovat vysokou školu. Včera večer se svým fanouškům pochlubila krátkým videem, ve kterém odhazuje promoční čepici.

O tom, že Ester studuje vysokou školu, zřejmě věděli jen její nejbližší a někteří nejvěrnější fanoušci. Na svém Instagramu sdílí spíš sportovní příspěvky nebo různé spolupráce. Také svým sledujícím občas ukáže, že i mimo sezónu na sobě stále maká, aby byla ve formě.

Náš olympijský tým opravdu může být velmi hrdý, že má u sebe takovou sportovkyni. Před pěti lety nás všechny odrovnala tím, když získala rovnou dvě zlaté medaile na Zimních olympijských hrách v Pchjongčchangu a v roce 2022 si zlato na snowboardu obhájila i v Pekingu. Kromě toho dvakrát zvítězila na mistrovství světa a čtyřikrát si domů přivezla Světový pohár.

Stala se také Královnou sportovců, jak informoval Olympijský tým na svém Instagramu. „Ester ovládla hlasování sportovců a získala cenu Gutha-Jarkovského za nejlepší sportovní výkon roku 2022!“ chlubí se právem. A nyní si může do životopisu napsat, že dokončila studium na Vysoké škole finanční a správní, v oboru marketing a komunikace, s titulem MagiSTRa.

Ester moc gratulujeme a těšíme se, čím nás dostane příště!

Zdroje: Instagram, autorský text