Další dobrovolný odchod ze Survivoru, tentokrát skončila Jirešová z rodinných důvodů. Je to sraz srabů, okomentoval situaci moderátor Novotný

Letošní ročník soutěže Survivor se zdál zpočátku být tím nejsilnějším. Velkou favoritkou byla Ornella Koktová. Ta ale z ostrova dobrovolně odešla v důsledku špatného zdravotního stavu. Hned po ní se rozhodla odejít i červenovlasá Rachel. Ta úmyslně sabotovala duel, aby mohla odjet domů napravit vztahy s rodinou, píše web Extra.

No a dnes vyšel článek v deníku Aha!, který píše o tom, že lidé zahlédli herečku Ivanu Jirešovou na letišti a v obchodním centru na Černém Mostě v Praze. Redakce herečku kontaktovala, co je na tom pravdy, a ta ochotně odpověděla. „Ano, už jsem doma a je mi moc líto, že mě někdo viděl. Bohužel, jinak to nešlo. Bydlím sama a na nákup jsem musela,“ reagovala Ivana, která soutěž prý opustila ze závažných rodinných důvodů. Odejít chtěla už dříve, ale to jí nebylo umožněno. A tak také jednoduše prohrála duel.

Moderátor Ondřej Novotný je z těchto soutěžících naštvaný. V pořadu na Yess TV si sprostými slovy ulevil a účinkující, kteří se rozhodli dobrovolně odstoupit, nazval sraby. „Co tady vlastně moderuju? Sraz srabů? Mám ti utřít slzy, že ti je zima a stýská se ti?“ cituje jeho slova web Expres. Problém vidí v tom, že dnešní generace není zvyklá na nepohodlí.

Novotný se měl údajně pustiti i do produkce, ta se však brání slovy, že nikoho nemůže nutit v soutěži zůstat. Nicméně, takové jednání štve hlavně diváky, kteří se těšili na napínavé souboje a místo toho jen vidí frontu lidí, kteří čekají na to, až budou moci odejít domů. Takoví soutěžící jsou jim spíš pro smích a nejen jim. Třicetiletá modelka Andrea Bezděková, která se Survivoru účastnila loni, si na svém Instagramu vystřelila z castingu soutěže.

„Prosím vás, chce tady jít někdo do Survivoru? Co to je? To je reality show, velmi oblíbená a populární v České republice, ale i ve světě. Máte apartmány přímo s výhledem na moře, nikde ani noha. Každý západ slunce jenom pro vás,“ imituje modelka vtipně výběr ostrovanů. Na celé video se můžete podívat zde. Andrea soutěž zřejmě pečlivě sleduje, protože jedním ze soutěžících je její současný přítel zpěvák Sebastian.

Zdroje: Extra, Expres, Aha!, Instagram