Ornella Koktová je zpátky doma. Ze Survivoru odstoupila dobrovolně

Ornella Koktová překvapila své fanoušky na Instagramu, když včera sdílela video ze svého proslovu z doby, kdy ještě byla na ostrově. Proslov se týkal jejího dobrovolného odchodu. Ornella totiž ze zdravotních důvodů soutěž opustila.

Web Expres psal o jejím kolapsu, který byl důsledkem hladovění, horka a dalších okolností. V noci si musela odskočit a tehdy se jí udělalo velmi špatně. Vzbudila proto svého kmenového spojence Martina Careva, který jí díky své znalosti španělštiny dokázal přivolat pomoc. Ornella ale k lékařům ani nedošla a zhroutila se v bezvědomí na zem.

Několik dní musela zůstat v péči lékařů, kteří ji pak klidně vrátili do soutěže. Ornella se ale rozhodla, že už dál pokračovat nebude. Ve svém prohlášení poděkovala za možnost seznámit se s tolika úžasnými lidmi a za zážitky, které jí Survivor dal. Dobře si ale uvědomuje, že nemůže v rámci svého zdraví tlačit na pilu, protože je máma tří dětí, kteří ji potřebují. Konec její cesty jí velmi mrzí, bohužel to ale jinak nešlo.

Ornella dnes na svém profilu sdílela společnou fotku s dětmi a manželem Josefem, jak všichni leží v jedné posteli. „Tohle mi chybělo úplně nejvíc!!! Naše ranní tulení, povídání…zkrátka bytí jen s těmi nejbližšími,“ libuje si podnikatelka. Jedním dechem ale znovu zdůraznila, že odchod ze soutěže pro ni nebyl jednoduchý. Zdraví ale má prý jen jedno, což je svatá pravda.

Nicméně v pořadu Život ve hvězdách přiznala, že by do soutěže šla klidně znovu, píše zpravodaj iDnes. Když se vrátila do Čech, její první kroky mířily do rychlého občerstvení, kde si koupila normální jídlo. Ohledně její účasti v soutěži dala Ornella několik rozhovorů, například zde nebo zde. O všech strastech a jiných věcech, které se na ostrově děly, a které by nikomu jinému neřekla, natočila video rozhovor se svou kamarádkou Agátou Hanychovou. Jeho sestříhaný úryvek sdílela na Instagramu, celý si ho pak můžete poslechnout na HeroHero.

Zdroje: Expres, iDnes, Instagram, Lifee, YouTube