Bruce Willis a Demi Moore budou prarodiči: Dcera Rumer oznámila těhotenství

Akční hrdina Bruce Willis, který momentálně prochází těžkým obdobím kvůli své nemoci, má konečně důvod k radosti. Těsně před Vánoci dostal úžasnou zprávu. Příští rok se stane dědečkem a jeho bývalá manželka Demi Moore babičkou. Jejich nejstarší dcera Rumer Willis čeká dítě se svým dlouholetým přítelem, hudebníkem Derekem Richardem Thomasem.

Rumer Willis zveřejnila tři snímky, na kterých ukazuje své děťátko. Po tomto oznámení se novinky chytila i Demi Moore, která zveřejnila stejné album a vedle toho snímek se všemi svými dcerami, na kterém pózují u lékaře během vyšetření. „Mám z tebe obrovskou radost, moje milá Rumer. Je mi ctí být svědkem tvé cesty do mateřství a nemůžu se dočkat, až přivítám na svět toto dítě!“ rozplývala se natěšená herečka u fotografie.

Mezitím se Bruce Willis potýká s problémy, které mu afázie způsobuje. Je to především schopnost komunikace, která neustále klesá, jak podotýká web Marca. Kromě těchto informací a nedávných komentářů Sylvestra Stalloneho o Willisově zdraví nejsou známy nové informace. Nicméně, jak se bude nemoc vyvíjet, tím více bude Willis ztrácet možnost jakkoliv komunikovat a nebude chápat, co mu lidé říkají.

Pokud se jeho zdraví tak rychle zhoršuje, znamená to, že Bruce potenciálně ani nemůže pochopit, že bude dědečkem. Doufejme však, že jeho stav není natolik vážný. Podle posledních snímků, kde je s celou rodinou, vypadá v poměrně dobré kondici.

Zdroje: Marca, PageSix, Instagram