Beyoncé vyráží na světové turné! Zda navštíví i Česko, prozradila na svých stránkách

Hudební ikona Beyoncé, která patří momentálně k nejvíce poslouchaným interpretům, vyráží na turné. Rozhodla se pro něj po úspěšném albu Renaissance, které kritici doslova milují. Během světového turné navštíví více jak čtyřicet metropolí, informuje web bbc.com.

Podle všech očekávání je více než jisté, že o lístky bude velký zájem. Je to už několik let, kdy naposledy vyrazila po světě. „Očekává se, že poptávka po vstupenkách na její první sólové turné od roku 2016 bude obrovská,“ informuje web bbc.com.

Turné s názvem „Renaissance World Tour 2023″ bude velké. Přehled veškerých měst, do kterých v rámci něho zavítá, můžete vidět na jejích oficiálních stránkách. Neunikne vám tak informace, že ani tentokrát se nedočkáme toho, že by navštívila Českou republiku. Pokud ji budete tedy chtít vidět, musíte zajet k našim sousedům, ke kterým se chystá.

„Renaissance je sedmé studiové album zpěvačky, které vyšlo loni v červenci a navazuje na úspěšnou desku Lemonade z roku 2016. Je na něm 16 skladeb, které mají být oslavou doby po pandemii koronaviru,“ cituje web iDnes.cz. Zpěvačka na Instagramu má více jak 270 milionů sledovatelů.

Je to jen začátek něčeho velkého

„Práce na tomto albu mi umožnila snít a stáhnout se do ústraní v době, která světu naháněla strach. V době, kdy se dělo jen málo, jsem zažívala pocit svobody a dobrodružství. Chtěla jsem vytvořit prostor, kde se člověk bude cítit bezpečný a nikdo ho nebude soudit. Kde budeme zproštěni jakéhokoli perfekcionismu a zbytečného uvažování. Prostor, v němž bude možné se vykřičet, osvobodit se a zažít volnost,“ napsala Beyoncé na sociální síti.

Sama zpěvačka na sociálních sítích vyzvala, jen pár okamžiků po zveřejnění nového alba, aby ještě chvilku vydrželi a byli v klidu a ohleduplní. Protože dle jejích slov je toto album pouze jedna třetina toho, co si pro fanoušky připravila. Má to být velkolepé a máme se na co těšit.

Beyoncé vlastní i cenu Grammy nejlepší R&B skladbu za píseň Black Parade oslavující černošskou kulturu, takže má rekordní počet 28 cen Grammy. Dokonce se jí podařilo v těchto cenách předběhnout bluegrassovou zpěvačku Alison Kraussovou, která se tak dostala na druhé místo v jejich počtu.

Zdroj: bbc.com, tour.beyonce.com, iDnes.cz