Zuzana Bubílková: Nemusím se už o nic snažit

Zuzana Bubílková v těchto dnech slaví své životní jubileum a to krásných 70 let. Herečka, která se proslavila po boku Miroslava Šimka, věří, že jí život má stále co nabídnout.

Bubílková nepatří mezi, kteří by si snad na svůj věk stěžovali a spíše ho bere s humorem a jednoduše a spokojeně funguje. „Někdy si říkám, že jsem ráda, že už jsem stará. Že jsem si splnila své biologické povinnosti, že už se nemusím o nic snažit…, komentuje pro Blesk.

I tak na život nezanevřela a stále věří, že ji v životě pořád něco velkého čeká. Herečka, která je stále aktivní, vypadá doopravdy skvěle a kdekoli se objeví, tak okolo sebe rozdává úsměvy a dobrou náladu.

Herečka počítá s tím, že tu bude ještě hodně dlouho, protože stále žijí i její rodiče, kterým je již přes devadesát let. Aby aspoň trochu svůj věk zamaskovala a dodala sobě i pleti trochu více energie, nebojí se si občas zajít na nějaký ten zákrok. „Chodím každé dva měsíce na injekce vitaminu C. Musí se platit, ale fakt to stojí za to!,“ pochvaluje si Bubílková.

Zdroj: blesk.cz, Instagram