Zuzana Bubílková (70) má vlastní pořad o časopisu Sedmička

Zuzana Bubílková je už dlouhá léta známá moderátorka. Všichni si jistě vzpomenete na její vtipné komentáře, kterými bavila diváky v satirických cyklech, které připravovala společně s Miloslavem Šimkem (†64). Zuzana nedávno oslavila kulaté narozeniny a k těm si nadělila vlastní pořad v televizi Barrandov, píše týdeník Sedmička.

Pořad nese název Barrandovská Sedmička a Zuzana v něm, samozřejmě vtipně, komentuje, co se zrovna píše v tištěném časopisu Sedmička. Už od začátku roku do časopisu i sama Zuzana přispívá a její sloupky se těší velké popularitě. Lidi její projev zkrátka baví, a tak se televize Barrandov rozhodla vytvořit tento pořad. „Vůbec jsem to nečekala a mám z toho ohromnou radost,“ říká nadšeně komička a novinářka.

Na co se určitě pokaždé moc těší, je to, jak si může utahovat ze svých kolegů, ale i ze sebe sama.

„Já se vám s něčím svěřím. Strašně nerada vrtám, komentuju nebo glosuju lidi z té bývalé party okolo Šimka, protože oni mě už třicet let podezírají a obviňují z toho, že kvůli mně, protože jsem tam vtrhla, Šimek rozpustil ten starý soubor. Není to pravda. Ten soubor už neexistoval, když jsem tam přišla, a to divadlo pouze dojíždělo staré scénky, staré pořady. Nebylo tam nic nového. A já jsem tam přišla s politickou satirou. To je celá moje vina. Šimek strašně rád dělal politickou satiru. Začal s ní s Grossmannem, pak dlouho nic, protože jak dělal s tou druhou partou, tam se politice vyhýbali. A vlastně on naskočil na tuhle vlnu. Já jsem v podstatě jenom ukázala na bílé, neobsazené místo, které tehdy bylo. To je celá moje vina, ale kdybych do někoho z těch lidí, kteří byli okolo Šimka, zavrtala, nedarovali by mi to. Zase by mi to připomínali a akorát bych jim nahrála,“ svěřila se obsáhle divákům.

Na mysli měla nejspíš spor s kolegou z divadla Semafor, Jiřím Krampolem (83), který stále trvá. Loni v prosinci o tom psal web Extra.cz. Krampol redakci řekl, že se o Zuzaně Bubílkové už nikdy bavit nebude a také s ní už nikdy nebude společně vystupovat. Moderátorka si údajně už za svého působení v divadle se Šimkem přisvojovala zásluhy a Šimkovi tvrdila, že to všechno vymýšlí ona sama. Naopak ale ocenil, že v tom, co dělá, je velmi schopná a úspěšná. Svou budoucnost si ale představuje bez Bubílkové. A stejně tak Zuzana má nyní to, co si přála.

Zdroje: sedmicka.tyden.cz, extra.cz