Zraněný Soukup je pryč, rozdává úsměvy! Teď by mohl mít tyhle medicimbály, když si luskne prstem!

Po několika měsících stresu kvůli problémům se svou mediální společností a televizí, vypadá, že je Jaromír Soukup (54) konečně spokojen. Odrazilo se to i na jeho vizáži, pryč jsou hluboké vrásky a zoufalý výraz, najednou na všechny strany rozdává úsměvy. Když si aktuálně vyšel do společnosti, kroutily se kolem něj ženy a je jasné, že má nemálo obdivovatelek. Mezi ty nejvytrvalejší patří silikonová kráska Zdeňka Černá alias Lulu.

Mediální boss Jaromír Soukup se umí na společenské akce vždy obléct do elegantního obleku, který mu parádně sekne. Naposledy ho bylo takto vidět spolu s ex Akátou Hanychovou, když se vydali krátce po narození jejich dcerky na galavečer Miss Czech Republic a barevně spolu ladili. On měl tmavomodrý oblek, ona tmavomodré šaty a kolem jejího krku se vyjímal krásný set přívěsku a náušnic s brilianty kolem tmavě modrých drahokamů ve tvaru srdíčka. Jaromírův dar k jejím nedávným narozeninám. Od té doby však šel jejich vztah dolů vodou.

Napětí a hádky vyústily v jejich rozchod a nadále pokračuje jejich boj o dcerku Rozárku. Přesto se zdá, že se oba uklidnili. Agáta se ukázala už párkrát ve společnosti s úsměvem na tváři a nedávno se vybral i vyfintěný Jaromír na představení 100. reprízy muzikálu Okno moje lásky do pražského divadla Broadway a nešetřil přitom úsměvem. Přišel sám, a mohl bys hned vybírat mezi ženami, které se kolem něj srojily a mnohé si s ním chtěly udělat i společnou fotku, přičemž on jim rád jako pravý gentleman vyhověl.

No kdoví, jak moc musí žárlit na sokyni jeho velká obdivovatelka Zdeňka Černá alias Lulu. Netají se, že je do něj zamilovaná, ještě během jeho vztahu s Agátou mu posílala různé zprávy, dokonce i velmi horké. „Ze soukromé konverzace jsem pochopila, že jsem mu lhostejná nebyla. Odepsal mi a byly tam dvojsmyslné narážky. Sexuální, ale ne přímo. Pochopila jsem, že se mu líbím, nejsem mu lhostejná. Bylo to ke konci jeho vztahu. Od té doby, když je single, paradoxně neodepisuje,“ svěřila se Lulu pro Extra.cz s tím, že ho průběžně zve na rande, láká ho na její fotky z OnlyFans, ale on prý zatím nereaguje. Má však pocit, že občas v televizi řekne něco, co by se jí mohlo týkat. Lulu, známá zejména ze skandálu, když téměř rozbila vztah Vémolových jako Karlosova milenka, nezbývá nic jiného, ​​než vytrvat, zdá se. Otázkou je, jak dlouho bude Soukup odolávat a zda se silikonová kráska dočká.

Lulu na své figuže maká, prsa ale rozhodně nemá ze cvičení. Kdyby je ale Jaromír chtěl, tyto medicimbály si může potěžkat!