Zrádce ze života eliminuji, říká Karlos Vémola. Režisérův podraz v dokumentu o zápasníkovi bude proto řešit Lela

O Karlosu Vémolovi se bude v nejbližší době mluvit jako o, kromě zápasníkovi MMA, tom, jehož život můžeme shlédnout v dokumentu. Před třemi dny totiž šel do kina dokument s názvem Karlos, který mapuje 15 let zápasníkova života. Podle informací časopisu Blesk, kam Karlos dorazil na rozhovor, bylo natočeno zhruba 600 hodin materiálu. O tom, co se do dokumentu dalo, rozhodoval Vémola nebo jeho žena Lela.

I přesto se ale lidem naskytne pohled na záběry Karlosova dovádění se striptérkami. Režisér totiž obešel jejich dohodu, že tuto zápasníkovu minulost nebudou veřejnosti ukazovat. „Říkal jsem si, jestli se na tohle musejí dívat mí rodiče, moje děti a manželka. Mně je to jedno, nedělám ze sebe neviňátko, ale poslal jsem ho s tím za Lelou, ať to ona posvětí. Domluvili se, že to v tom dokumentu nebude. A až na tiskové konferenci jsem se dozvěděl, že tam něco dal! Takže teď se bude zodpovídat jí, to půjde mimo mě. Měl jsem za to, že to tam nebude!“ prohlásil Vémola.

Karlos o sobě říká, že když ho někdo zradí, tak se tomu člověku nemstí, ani mu nepřeje nic špatného, ale ze svého života ho eliminuje. Stejný osud potkal i jeho bratra Filipa, který měl údajně zveřejnit Karlosovy lechtivé záběry a těmi ho vydírat. Otázkou je, co se asi stane režisérovi dokumentu Michalu Samirovi, který nerespektoval vzájemnou domluvu. Řešit to bude Lela a víme, že některé ženy umí být pěkné potvory. Mimochodem, Samir má na svědomí například i minisérii Iveta.

Včera proběhly premiéry hned tři, a to v Ostravě, Olomouci a Brně. Právě tam Lelu potkal pěkný trapas, když jí eskalátor strhl původní bílé šaty. Lela se o tom svěřila na Instagramu a web Super píše, že se to stalo těsně před vstupem na červený koberec. Dnes se hosté mohou těšit na promítání dokumentu v ústeckém obchodním centru Fórum. Pak Karlose a jeho ženu čekají ještě dvě premiéry a autogramiády v Plzni (23. 1.) a v Budějovicích (24. 1.). Od 25. ledna jde dokument do všech kin, takže teprve tam Karlos pozná ty pravé reakce od diváků. Slibuje jim, že zklamaní nebudou.

Zdroje: Blesk, Instagram, Super